Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Gyakran hiányzik valamilyen...

Gyakran hiányzik valamilyen sós rágcsálnivaló, mit tudnék enni, ami nem túl sok kalória, mégis kielégítő lehet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Zöldségek! Én is imádom a sós rágcsákat, az édesség igényem valahol nagyon mélyen rejtözik. Ellenben a zöldségeket szeretem, így azzal pótoltam a hiányt.

Uborka, paprika, paradicsom felvágva, megsózva. Ha belefér a kalória, makró keretbe, akkor mehet hozzá egy kevés tk pirítós sok fokhagymával (esetleg egy kis sajt, sovány túró, de akkor már konkrét étkezésnek számít).

2020. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a konkrét rágcsálás hiányzik #1-esre csatlakozva válassz ropogós zöldségeket. Retek, karalábé, répa, zeller stb. Ehhez csinálhatsz natúr joghurtból fűszerekkel mártogatóst is.
2020. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
"Gyakran hiányzik valamilyen sós rágcsálnivaló" Szerintem inkább a rossz megszokásodat kellene elhagynod.
2020. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
A kedvencem a tolle light trappista sajt megmikrózva. Olyan ropogós lesz, mint a chips, jó sós, kevés kcal, sok fehérje. Nekem ez a jolly joker.
2020. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Kígyóuborka sóval. :D
2020. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én chipseket gyártottam régen , répa,cékla,zeller,burgonya,édesburgonya .

Vékonyra legyalulod,befűszerezed ,és sütűpapíron szétteríted. Minimális zsiradékkal,de akár zsiradék nélkül is finom lesz ,lehet rágcsálni ,és egészséges .

2020. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. máj. 8. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom helyette a sárgarépát, karalábét, igaz, nem sósak, vagy a almaszirmot, az savanykás.
2020. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!