Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit rágjak hízás nélkül?

Mit rágjak hízás nélkül?

Figyelt kérdés

Üdv.


Kérnék olyan "kajákat", amiből éhségérzet esetén nyugodtan jól is lakhatok, tehát ami csak telít és nincs (vagy csak rohadt kevés) benne a zsír, cukor, stb..


Természetesen zöldségeket és pár gyümölcsöt kivéve, tehát ami nem "sablon" (kevés embernek jut eszébe).


Ha lehet, ne csak értelmetlen válaszok jöjjenek, mint pl. farostlemez vagy nikecell.



2012. jan. 6. 04:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a szívószálra gondoltam, vagy a rágógumira, vagy egy tollnak a végére, ha kényszeresen rágni akarsz valamit, de

ha nincsenek ilyen kényszereid, akkor egyél húst, az jó ideig eltelít és sokára leszel csak éhes. Eheted köret nélkül is.

2012. jan. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem vésztartalékom mindig van (én készítem általában), ha erre nincs időm, akkor feketecsokival bevont puffasztott rízst teszek el "inségesebb" időkre. Müllerbe/DM-ben kapni.

Jól ugyan nem laksz vele, de ilyenkor nem is ezt a célt szolgálja a vésztartalék.

2012. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Nálam is mindig van vésztartalék. Ha betartod, hogy 5-ször eszel napjában, Ha korán kelsz és készőn fekszel, akkor akár többször is, elkerülheted, hogy váratlanul törjön rád az éhség. A csokis puffasztott rizst én is nagyon szeretem, főleg a narancsosat, de tényleg csak végszükségben. Én általában 1 banánt eszem ilyenkor.
2012. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia! ha éhes vagyok és már tényleg nem birom, akkor eszek 1-2 puffasztott riszt, natúrt, ami nem sózott, rá iszok kb fél-1 liter vizet és kb tele is vagyok tőle! Sok sikert
2012. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig a puffasztott rizs a nyerő. Majd vételezek egyet próbaképp.

Ilyenre gondoltam, de jöhet még.

A banán kilőve, nekem vagy 5

2012. jan. 6. 14:21
 6/11 A kérdező kommentje:

Tehát.


A banán kilőve, nekem vagy 50 kilót kéne ledobnom és a banán egy cukorbomba.

Pl. tésztát, pékcuccokat totál nem eszek.

2012. jan. 6. 14:22
 7/11 anonim válasza:

Off: Jó a nicked, Metállat :D


Szerintem a zöldségek a legjobbak, de mivel az sablonos, szerintem nyugodtan ehetsz leveseket vagy igyál teákat. Ha eszel egy kevés akármit és ráiszol egy rakat vizet, az is eltelít egy időre.

Ezen kívül ami eszembe jut az a háztartási keksz.

2012. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kössz. :D


Keksz? Tehát édes, fehérlisztból készült cucc? Ilyesmit már a számba nem veszek. Levest nem igazán szeretem (1 évben 3 tányér), a teát meg most is tolom édesítővel.

2012. jan. 8. 07:21
 9/11 anonim válasza:

Azt gondoltam, hogy a háztartási keksz nem hizlal, ha csak pár darabot kap be az ember, ha éhes, de nem akar zabálni.

De akkor nem tudom. Sok sikert.

2012. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én is fogyózok és nagyon nehezen állom meg, hogy ne egyek egy kis chipset vagy csokit...sokáig puffasztott rizst próbáltam enni helyette, de már egy falat nem menne le a torkomon. Igazából az édességet, "nasit" szelektálnod kell vagy lecserélni egy kis répára vagy karalábéra ami szerintem isteni finom! És ha rengeteget iszol akkor nem leszel annyira éhes majd egy idő után összeszűkül a gyomrod.

Egyébként meg Norbi UPDATE XD

2012. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!