Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit ehetnék,...

Szerintetek mit ehetnék, rágcsálhatnék a suliban?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,hogy megint elkezdtem fogyókúrázgatni,ami nálam annyit jelent, hogy próbálok kevesebb "hizlaló" kaját enni (gondolok itt tésztára,kenyérre,zsírok ételekre,stb.),viszont, egyetemre járok,és ott elég kellemetlen amikor korog a hasam az óra közepén..erre szeretnék találni valami jó kis módszert,hogy ne szendvicsekkel tömjem a fejem,hanem valami egyszerűbb,könnyebben ledolgozható,de azért laktató étellel/rágcsálnivalóval. Esetleg van valami ötletetek erre? Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)

2013. ápr. 5. 19:35
 1/9 schocko ***** válasza:
Majd idővel hozzászokik a gyomrod és nem fog annyira korogni...
2013. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan itthon eszem, de néha csinálok "tojásmuffint" mikróban 3 és fél perc alatt, 1 tojásból s 1-2 kanál lenmagból/mákból/egyéb efféléből. Főleg a 2 kanalas elég száraz, megfogható kis valami lesz, könnyen, gyorsan megehető. Valamikor még bekapsz valami zöldséget vagy gyümölcsöt, s már ettél valamit... Most kísérletezem a kókuszos-mazsolás verzióval, egy nagyon finom paleo süti hatására :D
2013. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem akarom hozzászoktatni magam,mert az éhezés sem megoldás,és épp ezért érdekel ez a dolog.

2. válaszadó: ez elég furcsán hangzik :D nyers tojást keversz össze lenmaggal? nincs annak nagyon rossz íze? :D

2013. ápr. 5. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Én suliba általában gyümölcsöt aszalt gyümölcsöt és joghurtokat vittem
2013. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nápolyi
2013. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nápolyi? az hogyan "fogyókúrás"? :D amúgy köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 5. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
#3: Miért lenne rossz íze? A lenmag finom :) Mondjuk attól függ, milyen arányban és kontextusban, mert pl. az aszalt nyers lenmagkenyér elég hervasztó egyedül egy pici almával és pici vízzel... :D Dióval keverve már egész más :D De amit írtam, abban kicsi lenmag van sok tojáshoz, s én többnyire mákot is teszek hozzá, mert az poénos, finom és sok benne a kalcium :). Keveréskor nyers a tojás, persze, a mikróban pedig ilyen helyes kis szilárd cucc lesz belőle. Nekem tetszik.
2013. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lehet kipróbálom,köszi a tippet :) amúgy tudom,hogy a lenmagnak nincs olyan gázos íze,anyukám joghurtba szokta keverni megdarálva,és egészen finom.csak úgy tojással fura,de megkóstolom majd :)
2013. ápr. 5. 21:44
 9/9 poiu ***** válasza:
Reszelt zöldség + darált hús + tojás + lenmagliszt = fasírt.
2013. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!