Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valamit rosszul csinálnék?...

Valamit rosszul csinálnék? Nem tudok fogyni.

Figyelt kérdés
Már két hete számolom a kalóriákat, mindent megszámolok amit beviszek, emellett rendszeresen tornászok is minden nap. Még is, 1 kilót híztam a 2 hét alatt. Valamit rosszul csinálnék?

2020. máj. 15. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két hét még semmi, folytasd tovább.
2020. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Szia,esetleg probáld ki Chloe Ting 2 Weeks Shred Challeng-ét,nézz rá milyen videói vannak,és akik megcsinálták azt a kihivást fogytak is.Viszont ha maradnál ennél amit te csinálsz,akkor hagyj ki mondjuk egy/két napot ,nem kell minden nap tornázni mert nem tud regenálódni a szervezeted.Semmit nem csinálsz rosszúl,nem mindenkinél indul be hamar a fogyás,de az is lehet ,hogy neked azért nem mert nincs miből fogyni.Sok sikert!
2020. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De mennyit tornázol? Szerintem fogyni csak intenzív mozgás mellett lehet. Barátnőm kalóriaszámolással fogyott 4 kilót 4 hónap alatt, szerintem az kevés.
2020. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hét az semmi. Nekem igazán 2 hónap után indult meg a fogyás.

Nem kell minden nap tornázni, elég ha heti 3x edzel, de az ne 'tornázgatás' legyen, hanem igazi, odatolós edzés, úgy, hogy a hajad is olyan, mintha vizes lenne, mert annyit izzadtál. Tele a youtube edzős videókkal. Lehetőleg HIT edzéseket keress, azok égetik a legtöbb kalóriát.

2020. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyugi minden tendben van nálam is így szokott lenni. Ez egy védekező reakció a testedtől. Mivel kevesebb kalóriát kap elkezd tartalékolni! Majd később meglátod fogyni fogsz.Sokan emiatt adják fel!
2020. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2es válaszoló: Igen pont azt csinálom :)


3as, 4es válaszoló: Szerintem Chloe Ting programjai nagyon odatesznek a szervezetnek, csak úgy izzadok



Egyébként megjegyzem hogy jelenleg antidepresszánsokat szedek, nem tudom hogy azok befolyásolhatják-e...

2020. máj. 17. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns állítólag hízlal. Én meg sajna szteroidot szedek, ami szintén hízlal.
2020. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!