Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így sikerülhet lefogyni ?

Így sikerülhet lefogyni ?

Figyelt kérdés
Minden nap szobabicajozok azzal 500kcal egetek el. 1200kcal eszek heti 2kgot fogyhatok hosszú távon? 124kg vagyok most

máj. 11. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fog sikerülni, mert az 1200 nagyon kevés, és nem fog menni hosszú távon. Egyél nyugodtan kb 1600-1800-at egyelőre, aztán később ahogy fogysz le, csökkenteni kell majd, de nem kell lemenni 1200-ig. Amúgy az irány jó, a mozgás jó, sok sikert. :)
máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú itt nagy gondok vannak fejben... nem csodálnám, ha egy hónapon belül elkezdenél zabálni majd visszahízni. Olvasgass a helyes fogyásról itt a topicban, ha nem akarsz az intenzíven kikötni!
máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés!! Többet kellene enni. Kert nagyon hamar falásrohamaid lesznek az éhségtől.

A bicikli szuper. Kb 2000-2200 kalóriát kellene enned fogyáshoz

máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számold ki az alapanyagcseréd és az alá semmiképpen se menj. 1200 kalória még egy 60 kilós embernek is kevés, nemhogy neked.
máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés ez a kalóriamennyiség és drasztikus a heti 2kg.

Ha gondolod keress meg üzenetben, írj pár sort magadról és segítek. Én is kalória számolással fogytam fél év alatt 16kg-t és majdnem mindent eszek. Jelenleg is számolom, napi 2000-el is lehet fogyni szépen ha van miből. Ne kínozd magad 1200-al mert nagyon hamar fel fogod adni vagy egészségügyi problémáid alakulhatnak ki.

máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogyhatnál vele valószínűleg ennyit, de nem hiszem hogy hosszútávon kibírnád…


Hova sietsz? Van 3 hónapod 100 alá menni, vagy mi? Hízni is heti 2kg-ként híztál?

Csináld lassabban, heti fél, max. az elején 1kg.

máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
1200 kcal kevés, én is azt csináltam, aztán csomókban hullott miatta a hajam.
máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lassíts! Magasságtól/kortól/nemtől függ, hogy mennyit ehetsz - egyelőre szerintem 2000 kalóriával is bőven fogynál, főleg ha edzel is. 1200 kalória nem elég.
máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj ennyit fogyni egy hét alatt mert így nem egészséges...ahogy én fogyok az se túl egészséges de én hétköznap keveset eszek és sportolok hétvégén meg normális mennyiséget, nekem ez valt be a legjobban...le lehet pontozni. Hétköznap csomó dolgom van amúgy se vagyok éhes és hétvégén amikor mindenféle program van akkor eszek rendesen. Persze hétköznap is beviszek min 800 kcalt. Nem ezt kell követni ponthogy erről akarlak lebeszelni. Sokkal egyszerűbb egy kiegyensúlyozott étrend megfelelő kaloriaval. Mindig rossz ranezni a mérlegre a hétvége után mert mindig több vagyok valamivel mint előtte. Persze aztán fogyok valamennyit tovább, de ha az elejétől jól etkeznek ez nem lenne. Nekem már késő ebből a szemptonbol, amikor hétvége van nem akarok számolni semmit, cserébe hétköznap inkább keveset eszek.
máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy súlynál nem hirtelenkednék. Dietetikussal étrend, és szépen beállítva fogyj. Iszonyat megerszkedik a bőröd ha hirtelen dobod le a kilókat. Lehet még így sem úszod meg de mindenképp jobban jársz.
máj. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!