Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt, aki egyszerre vágott...

Van itt, aki egyszerre vágott bele a fogyókúrába és a cigi letételbe?

Figyelt kérdés
Mennyivel lenne érdemes csökkenteni így a kalóriabevitelt. Ha pl 1500 kalória kéne a fogyáshoz, akkor érdemes a cigi letétel miatt még lentebb vinni?

2020. máj. 25. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csökkentsd le jobban a kalóriákat, inkább mozogj többet, az gyorsítja az anyagcserét, és egyél több zöldséget, esetleg egy kis lenmagot is, és igyál elég vizet, ha túl lassú így az emésztésed.
2020. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én most vagyok leszokóban... De semmivel sem eszek többet mint amúgy.
2020. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én 2 hete nem gyújtottam rá és egy kiló minusz eddig, de még mindig nem nyugodtam meg.
2020. jún. 3. 19:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el.Ne add fel.Mérd magad rendszeresen (akár naponta),és ha hízást tapasztalsz,vegyél vissza.Bizonyára sokkal energikusabb vagy,használd ki ezt a többletet mozgásra.
2020. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nos nálam teljes életmódváltással történt a cigi letétel, es sport beiktatásával...

Javaslom a sárga kapszula című ebookot.

+ nekem a 0-ás ecigi rengeteget segített a kattogás legyőzésében.

2020. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ismerem a sárga kapszulát és én is rendszeresen sportolok, meg oda figyelek mit eszek. Ettől függetlenül több oldalon is olvastam, hogy mivel ilyenkor regenerálódnak a bélbolyhok több tápanyagot tudnak hasznosítani és ez kb +300 kalóriát jelent naponta. Emiatt aggódtam.


Én nikotinos rágózok, ha nagyon rossz, de amúgy jól bírom. Nem vennék e cigit emiatt meg szívnék bármit is.

2020. jún. 4. 15:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj... max majd kevesebbet kell enned... de azt se felejtsd el, hogy magasabb lesz a véroxigen szinted, kevesebb mérget kell a májadnak feldolgozni, stb stb. Egy csomó ok ami miatt meg több kcalt is képes lesz a szervezet feldolgozni
2020. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!