Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen gyakran tartotok...

Milyen gyakran tartotok csalónapot és mennyire engeditek el magatokat olyankor?

Figyelt kérdés
2-3 hetente egy csalónap amikor is betolok vagy 3000 plusz kalóriát édességekből, nagyon rossz szerintetek? Heti 6-szor egy órát edzek intenzíven és 1500 kalóriát eszek. Nálatok hogy néz ki a csalónap?
2020. jún. 15. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem igazán vannak csaló napjaim, mivel életmódot váltottam, nem is tudom értelmezni ezt a kifejezést. Néha belefér egy süti vagy fagyi, ha megkívánom, vagy egy nagy tányér tészta. De olyat hogy egy nap direkt bezabáljak pluszban háromezer kalóriát , mert csalónapom van, nem csinálnék. Inkább alkalmanként egy-egy süti, mint egy csalónap. Így nincs meg a diéta mentalitás és az evés öröm és nem csalás. De kinek mi.
2020. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
kár lenne bármit is hozzászolni a továbbiakban. az első mindent leírt.
2020. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szintén mint az első. Nem diétázom, hanem életmódot váltottam, számolom a kalóriákat, sportolok, odafigyelek az ételeim mennyiségére és minőségére. Nem sietek sehova, nekem a havi 2 kiló fogyás tökéletes, könnyen tartható ütem, amibe belefér néha egy kis süti vagy ez-az, persze módjával.

Szerintem egyszerűbb így, mint megvonni magadtól mindent, aztán 2 hetente egyszer rohadtul bezabálni ilyenekből...

2020. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én is kb 1500 kalóriát eszek 1 nap. Heti 3-4-szer tornázok.

Vasárnaponként szoktam kb 2000 kalóriát enni. De azt sem édességből, szimplán nagyobb adagokat eszek.

Illetve havonta 1-szer utazom haza a szüleimhez (mindig akkorra időzítem amikor valamilyen ünnep van pl szülinap, húsvét, ballagás). 2 napot vagyok ott, na akkor nem szoktam számolni a kalóriákat.

2020. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a csalónap olyan,hogy nem lépem túl a kalória keretet,hanem épp egészségtelen dolgokból viszem be,ha épp olyan helyen vagyok,kapok valami édességet stb...

De szokott lenni csak csaló étkezésem is,pl ma kakaós csiga tejes kávéval reggelire, viszont ebédre már salit ettem csirkével,vacsira pedig túrót fogok,és edzettem is:))

2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Havonta egyszer, 1 nap.


Ebéd kínai kaja, meki vagy kfc

Nasi: csipsz, csoki, süti, vacsi: kedvenc fehérlisztes sós pékàru.

Olyan dolgokat engedek meg magamnak ilyenkor, amiket màskor nem eszem. Működik. Kitartóbb vagyok mint valaha voltam, és így semmit nem vonok meg magamtól 100%- ig, mégis fogyok.

2020. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!