Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy nezett ki az eddigi...

Hogy nezett ki az eddigi legdurvabb csalonapotok? Mit etettek aznap?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szoktatok csalni?

2019. okt. 27. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Másfél 48cm pizzát
2019. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Már nem emlékszem mit ettem meg, de 7000 kcal körül volt. Én sajnos egy rossz példa leszek... ne tartsatok csalónapot, vagy csak nagyon óvatosan, mert úgy lehet járni, mint én. Egy nap "csalónap", utana koplalás, vagyis tiszta bulimia... ne legyen csalónap. Nincs olyan, hogy csalás!

Minden étel megengedett, nem kell rá külön nap, amikor eszel belőle, el lehet osztani azt a hét minden napjára is, és akkor nem jarsz úgy, mint én!

2019. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nincs csalónap, felejtsd el. Egyél normálisan, egészségesen az étkezések 80 százalékában, és néha-néha megengedheted magadnak azt a fagyit, vagy egy pizzát stb. Nem szabad bűntudatod legyen miatta, ha nagyrészt jól eszel.
2019. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Havi 1 csalónapot tartok szigorúan.


- kínai kaja ( jellemzően szecsuàni és marhahúsos szósz, fokhagymàs sült tészta)

- cukros édesség , lényegében bàrmi amit régen Imàdtam. A legutóbbi ilyen alkalom 3 db karamellàs fànk és 3db kinder maxi king volt

- sós nasi : 3 zacskó csipsz( 1 sajtos jalapeno, 1 csirkeszàrnyas, és a 3. vàltozó, snidlinges tejfölös, újhagymàs, vagy bacon ízű)


24 óràn belül letolok mindent jóízűen, és aztàn vissza a diétàs étrendhez. A fogyàsom jól halad.:)


Hatàrozottan jobbnak tartom a tudatosan beiktatott csalónapokat. Így semmiről se kell lemondani. Sokkal könnyebb hosszútàvon megtartani egy ilyen jellegű életmódvàltást, mint a tiltólistàkkal teli szigorú fogyókúràkat amiktől legtöbbször besokall az ember és feladja mert hiànyoznak a régi ízek.

2019. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!