Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kell ennem?

Mennyi kalóriát kell ennem?

Figyelt kérdés

Tudom, kalóriabázis és ezer egy féle ilyen oldal van mégis kíváncsi lennék a véleményetekre. Kalóriabázison beírva ehetek kb 1400kcalt 50g zsirt 200g ch-t és 80g fehérjét. Ez egy fogyni akaró embernek így rendben van? Egyik ismerősöm szerint rengeteg a 200g ch 100 korul javasolja másik szerint teljesen rendben van. Szerintetek?!

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy ugye kalóriadeficittel lehet fogyni teszem fel, hogy totál egészségtelen kajákat eszik valaki mégis a keretein belül marad akkor is fogyhat?( nem szeretnék így eljárni szimpla kíváncsiság) Kérlek ne harapjátok le a fejem kezdő vagyok a témában! 😊


25 éves nő vagyok egyébként 163cm 80kg.


2020. júl. 9. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még azt is szeretném megtudni hogy ha ez így esetleg nem jó akkor mi lenne a reális? Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy természetesen próbálok minél többet edzeni.
2020. júl. 9. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Szénhidrátot tartsd 160 körül. Egyébként rendben van, de tényleg ne pékáru, édesség, sültkrumpli tegye ki a napjaid mert csak megdobja a vércukrod és jojozni fogsz.
2020. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Annyít egyél, amennyi jólesik.
2020. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A kereteden belül bármit ehetsz. pld. 1 szelet fehér kenyér majdnem 40g CH, 200kcal, úgyhogy hamar rá fogsz jönni, hogy nem ehetsz annyit belőle, hogy jól lakj, és a kereten belül is maradj. Ha nem vagy IR-es felesleges a CH-t lejjebb vinni, illetve ráérsz 1 hónap múlva, korrigálni, ha szükséges.
2020. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Egészségtelen kajákkal is lehet fogyni, csak azokban annyi a kalória hogy "megengedett" adaggal nem laksz jól. Én ugyan ugy eszek cukros, lisztes ételeket is, csak nézem a keretem. Eddig még fogyok.


A ch meg egy max érték. Nem kell elérni. Sőt afelett már morci arcot is ad a program.

2020. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!