Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen fehérjedús étellel...

Milyen fehérjedús étellel egészítsem ki a diétám?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázok, elég nagy túlsúlyt kell leadnom (40 kg), kiszámoltam a kcal igényemet és az összes makrót, és naponta 100 g fehérjét kellene bevinnem. Sovány húsokat fogyasztok, joghurtot, túrót (laktózérzékeny vagyok, úgyhogy menteset), meg néha fehérje shaket, de egyszerűen folyamatosan küzdök a bevitellel... Nem vagyok egy nagy húsevő (egy étkezésre kb 150 g-ot bírok enni, egyszerűen ennél több nem megy), túróból nem bírok annyit enni, hogy elég legyen, a feherjeporokat meg korlátozottan szeretnem használni, mert próbálom minél természetesebben megoldani az étkezésem.

Szóval az a kérdés, hogy a fentieken kívül mi az, amivel még sok fehérjét tudnék bevinni? Kérlek, mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy erőszakoljam meg magam és igenis egyek húst, mert nem fog menni, sokszor már így is hányingerem van. Köszi.


2020. júl. 31. 19:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos a sajt nem igazán fér bele, kis mennyiségben (1-2 szelet) semmi bajom, de azért nagyobb mennyiségben nem nagyon tudom fogyasztani :(


Mindenesetre köszönöm a tanácsokat, már így is nagyon jól fel tudom dobni az étkezéseket, mindenkinek ment a zöld:)

2020. aug. 1. 19:23
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Mi csak zsinórban a pirosat látjuk! Valaki unatkozik.
2020. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!