Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez majd visszaáll?

Ez majd visszaáll?

Figyelt kérdés
szeptember elseje óta fogyózom,elején nagyon nehezen ment a kevesebb evés, most meg 1 tányér rizst nem tudok megenni, nincs étvágyam és inkább a kávét kívánom.. Tegnap is a reggelit félóráig néztem mire rávettem magam hogy megegyem, egyszerűen undorodom ha ennem kell, és ma eddig semmit sem ettem csak megkóstoltam a rizst és ennyi. Arra gondoltam, ha a kedvenceim lennének és abból ennék normálisan akkor visszaállna az étvágyam is? Mert pl nem érzem azt, hogy nem ennék meg egy sajtos tejszínes csirkemellet, viszont az ilyen számomra átlagos ételeket nem kívánom kicsit sem. Ugyanitt felteszem azt a kérdést is, hogy ennyi idő alatt fogytam 2kg-t az jó? főleg hogy az elején tényleg nehezen ment betartanom a diétát és 64kgről indultam (20/L)
2020. szept. 19. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 2kg-ot fogytál, az nagyon sok ekkora súllyal. Ha undorodsz a kajától, valószínűleg rossz a módszered, gondolom ugyanazt eszed mindig. Írd le mit/mennyit eszel, mi a célod.
2020. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nincs étvágyad, egyél azt, amit megkívánsz. A sajtos tejszínes csirkemell is teljesen jó. Ne szokj le az evésről, próbálj meg legalább 1200 kcal-t bevinni naponta.
2020. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd.Én mindig hallgatok a testem jelzéseire.Van,hogy éhes vagyok annak ellenére,hogy megvolt a napi kalóriabevitelem.Akkor eszek és kész.Fordítva is-ha nem vagyok éhes,pedig alig ettem-nem erőltetem.
2020. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez azóta sem lett jobb. :(
2020. szept. 21. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami gond van az emésztéseddel, vagy vashiány, B vitaminok hiánya is okozhat étvágytalanságot. Esetleg stressz is lehet az oka, mivel az is kihathat az emésztésre.
2020. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!