Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma 700 kalóriával többet...

Ha ma 700 kalóriával többet vittem be, mint amennyi megengedett a diétámhoz, a fogyáshoz, korrigálhatom, ha holnap tartok egy csak zöldség/tojás/gyümölcs napot, max.900 kalóriával, sok sok vízzel? (és utána nyilván visszaállok a rendes diétámra)

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem 1 nap miatt fogsz elhízni


ilyeneken feleslegesen aggódni

2014. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak ártanál magadnak.
2014. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lenne. Továbbra is csináld úgy, mint eddig, mintha nem történt volna semmi. Amúgy meg most komolyan te csak 1600 kalóriát eszel egy nap?
2014. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, én az a fajta vagyok, aki igenis kevesebbet kíván egy erősebb nap után, sok más embernél nincs ilyen, de én se megyek le ilyen alacsonyra... Mire jó az? Megpróbálhatod, de ha éhes leszel, egyél! Na bumm, a mai napod alapján nem fogytál. Na és? Csináld tovább s ha annyira bűntudatod van, akkor inkább mozogj többet, de ne koplalj. De semmi nem történik, ha tiszta lappal kezdesz holnap reggel :)
2014. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, alapból max. 1300-at eszek...tegnap 2000 is összejött:// ugyhogy ma csak 900 körül fogok úgy gondoltam
2014. szept. 18. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!