Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most akkor gyors, vagy lassú...

Most akkor gyors, vagy lassú az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy lassú, amíg elnem kezdtem számolni mennyit eszek.

Átlagban 2000-et eszek, ekkor szédülök, és úgy érzem, hogy koplalok. Ténylegesen koplalni akartam egy kicsit, kaloriaszámlálás nélkül, de utána számolva nem igazán jött össze.

Ha normálisan eszek, akkor 4000-5000 kcal-al zárom a napot.

Mivel fogalmam sem volt mi mennyi, ezért ez mennyiségre átlagosnak tűnt.

2000-el mozgás nélkül nagyon rosszul érzem magam.

Ha mozgok egy kicsit, akkor fogyok, ha nem mozgok borzasztó a vérkeringésem, konkrétan lila a combom főleg, és hideg a kézfejem.

4000-5000 kcallal mozgásnélkül ugyancsak rossz, a vérgeringésem nagyon nincs rendjén, de ha nem fekszek egész nap, ez is rendben van és súlyt tartok.

Ma is még csak 14 óra van, de már megettem 3000 kalóriát. Ez főleg tej és lekvár.

Mozgás nélkül (elég nyújtanom, ahhoz, hogy renben legyek, szóval ez mozgás) nagyon gyorsan hízok.

Ha viszont mozgok, ugyanolyan gyorsan fogyok.

Nem tudom hova tenni magam.



2020. nov. 1. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Majdnem kifelejtettem

16l, 173 cm-60 kg

2020. nov. 1. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most meg gyors.. azonban nem art meg idejeben elkezdeni hozzaszoktatnod magad egy EGESZSEGES 2000-2500 kalorias etrendhez.

Nem lekvaron kell elni, hanem normalis, egeszsege es taplalo eteleken.

16 evesen meg en is zabaltam, most meg 27 evesen baromira oda kell figyelnem, mit hogyan.

Es nem, nem csak az elhizasrol van szo.

Egy vekony ember is lehet egeszsegtelen.

Ha szedulsz, az nem csak amiatt lehet, mert “nem ettel eleget”, hanem pl. Vashiany miatt de meg ezer mas okbol kifolyolag is.

2020. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te diszkalkuliás? Totálisan kizárt a 4-5 ezer kilokalória! Majd ha bányász leszel! Nem a joule-okat számolod te kalóriának? Mennyi lekvárt, mennyi tejet fogyasztottál például ma? (Illetve mennyit eszel általában?)És miből gondolod, hogy bármilyen irányban rendellenes az anyagcseréd?
2020. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kizárt, hogy vashiányos stb lennék. Teljes körű vérvizsgálatot kértem, amiből csak annyi derült ki, hogy Gilbert szindrómám van.

Simán megvan a 4-5000 kalória.

A mai 3000 megvolt 3 liter tejből, 200 gramm baracklekvárból, és apróságokból. Alapjáraton vátozatosan eszek, ez a délután alakult így. Tejből viszont mindig rengeteget iszok. Megolyan apróságok, mint a tea mézzel, mézes-lekváros kifli, vagy magvak, turmixok. Sok gyümölcsöt is eszek, meg zöldséget, szóval egyszerűen csak összejön.

2020. nov. 1. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy normális, ha 3 liter tejet megiszol! Az nem víz! De még vízből is sok lenne. Nem lehet ennyi fehérjét elfogyasztani, és nem lehet ennyi kalciumot se, mert súlyosan felborítod az ionháztartásodat és túlterheled a vesédet! 20 deka lekvár??? Én egy tehén vagyok, de nem lennék képes ennyit megenni, pláne mézzel kombinálva! Még egy jó kis cukorbetegséget is csinálsz magadnak a fentiek mellé.
2020. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, kicsit jobban nezz utana a dolgoknak.

3 liter tej = 1500 kaloria (plusz minusz 100 kaloria annak fuggvenyeben mennyire sovany vagy zsiros tejet iszol), nem tudom honnan vetted a 3000-et..

A masik meg, teljesen ertelmetlen 3 literrel meginni naponta, ahogy a 200 gramm lekvar is nevetseges.

A sajat erdekedben, valtoztass.

Es a vashiany nem csak ugy “van”, attol meg hogy a vervizsgalat soran epp rendben volt, siman lehetseges, hogy egy ilyen “klassz” etrend soran mint 3 liter tej, egyszeruen felborul az egesz tapanyagszint a szervezetedben.

2020. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
3 liter tej? Ez nem hangzik normálisnak sem egészségesnek.
2020. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!