Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha minden nap 1500 kalóriát...

Ha minden nap 1500 kalóriát eszek és mellé edzek fogyni fogok?

Figyelt kérdés
eddig mindig ilyen 2000-2500 kcalt ettem kb es nem figyeltem mit eszek es nem is voltam soha ehes de kezdem eszrevenni hogy hiztam, ezert ha most 1500 at eszek 6 es fel km futas es hat km seta melle, plusz meg egy orat szoktam otthon edzeni minden nap az jo? 17/l
2020. nov. 10. 23:41
 1/6 anonim válasza:
73%

Szia!


Tökéletes amit leírtál, csak nehéz huzamosabb ideig betartani.

Ha van aki támogat ebben, segít átlendíteni a mélypontokon, akkor meglehet csinálni.

Próbálj arra törekedni, hogy ezt egy életmód váltásnak fogd fel, és szokj hozzá.

Persze ha majd eléred az általad kitűzött célt, súlyt, vagy testalkatot, akkor lehet annyi kalóriát már bevinni, hogy egyensúlyban legyen a felhasználással, de már most érdemes tudatosítani magadban, hogy ez a döntésed, ez az életmód váltás, bizony egy életre szól.

2020. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálom már pár hónapja egy kg sem fogytam, nyilván egészségügyi gondom van,jövöheten megyek laborba.

Ha ezt folytatod 1 hónap múlva meg írod hogy fogytál? 🙂🙂 Kitartást! És igen szerintem menni fog így!

2020. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
2-es, ha nem fogytál, akkor szar a matek. Olyan nem létezik (mármint fizikai és kémiai lehetetlenség), hogy ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor nem fogysz. Felesleg nem lesz a levegőtől. Nem kell egyből egészségi okra (főleg pajzsmirigyre) fogni mindig, akárhányszor csak hiba van az étrendben/aktivitásban.
2020. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jónak néz ki, csak annyit tennék hozzá, hogy ha mostanában tértél át a sportos életmódra akkor a kilókban mérhető fogyást ne egy-két hónap után várd.Az izomzat az edzéstől meg fog erősödni ezért az izomtömeg növekedése ellensúlyozza a zsírvesztést a testtömegben(igen, átmenetileg, kezdőknél lehetséges izomtömeg növekedés zsírvesztés mellett is, ezt rengeteg tapasztalat megerősíti).De féléves távlatban már szemmel látható lesz az eredmény és ezt a mérleg is igazolni fogja.Pihenőnapokat tartanod kell mert ennek hiányában a kezdeti lelkesedésből hamar testi és lelki kiégés lesz, heti négy-öt edzésnap ami fenntartható.Hallgass a tested jeleire, hogy elkerüld a túledzést.A futás mellett érdemes lenne pl.úszni,hogy ne egyoldalúan terheld az izomzatot,járhatsz aerobikra,nyáron görkorizhatsz, bringázhatsz, a lényeg a változatosság, hogy ne und meg hamar az egészet,így az elért eredmények fenntarthatóak lesznek.
2020. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, minden nap futok 6 es fel kmt es setalok 6 es fel kmt plusz meg edzek is. ez eleg sok egy napra szerintem de mar aprilis ota edzek es le is fogytam csak most kicsit elengedtem magam. csak eddig nem figyeltem mennyit eszek es ugy fogytam le.
2020. nov. 11. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as,május óta csinálom, és tényleg semmi, az étrendem teljesen tiszta, az aktívitáson vannak csiszolni valok, de eddig mindent meg tettem.
2020. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!