Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Éhgyomorral hiit futás reggel,...

Éhgyomorral hiit futás reggel, vagy súlyzós edzes után hiit futás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párnapja átáltam a hiit edzézre, azon belül is a futásra. Viszont nem tudom melyik a hatásosabb, éhgyomorra vagy súlyzós edzés után?

18/F



2020. nov. 17. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A futás nem igazán HIIT, de nem baj (kardóra gondolsz szerintem).

Viszont éhgyomóra semmiképen ne csináld, csak ha szeretsz elájulni.

Ha már mindenképpen muszáj akkor egy nem túl kimerítő edzés után.

2020. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Lehet futni úgy, hogy HIIT legyen.

Én mindig éhgyomorra csináltam, az aerobot is, illetve nem teljesen, mert ment 5-5 gramm glutamin+BCAA.

Súlyzós edzés után én olyan lehajtott vagyok, hogy nem menne még egy HIIT.

2020. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Évekig futottam éhgyomorra hajnalban, a legjobb volt, szuper teljesítményekkel. Utána figyelj a gyorsan felszívódó szénhidrát bevitelre. Nem fogsz elájulni ha nem vagy cukorbeteg, vagy nem tartasz alacsony kalória tartalmú diétát.
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 a legalapvetőbb hiit edzés az a futás...

Én is éhgyomorra szoktam futni, igaz nem hiit-ként, csak simán futok, nagyon könnyűnek és jól érzem magamat közben.

2020. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok.
2020. nov. 20. 10:51
 6/7 Krisz85 ***** válasza:
HIIT edzést szerintem nem kéne ereöltetni a legtöbb embernek foggalma sincs róla mi az, mivel kb a legtöbb embernek nincs normális alapállóképessége, így el sem jutnak oda egy edzésen hogy az HIIT legyen, nehéz, meg rásztáv, akko már hiit, meglepődne itt sokmindenki ha tudná hogy 2 3 év komoly aerob alappal lehet elkezdeni hiitnek nevezett edzést végezni, a többi csak Hiit nek hi(i)tt edzés :-)
2020. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehgyomorra mehet a futas de ehhyomorra se a sulyzos edzes nem jo (ajulas lesz a vege parszor es a teljesjtmeny is nagyon rossz ha elotte nem eszel), se az sem jo ha sulyzos edzes utan tolod a hiit edzest. Utobbi azert nem mert akkor ki vannak fáradva az izmok es a tudok, rogron betoltesre (teljes erteku etkezes) van szuksege illetve pihenesre.
2022. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!