Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vészes nagyon a napi 300 kalória?

Vészes nagyon a napi 300 kalória?

Figyelt kérdés
Egy hete diétázok 75 kilóról, és eddig minden nap bírtam tartani a maximum 300 kalóriát (a 300 kalória az a már levont elégetett kalóriákkal együtt van véve). Nagy baj lehet belőle ha ezt huzamosabb ideig csinálom?

2020. nov. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod bírni huzamosabb ideig. Annyi mindent lehet már az interneten olvasni, tanulni a helyes diétázásról. Miért hiszik még mindig sokan azt, hogy ilyen koplalós marhaságokkal lehet csak megszabadulni a súlyfeleslegtől?
2020. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted futottál egy órát, ami mondjuk 800 kalória, és így összesen ettél 1100 kalóriát? Mert így nem annyira életveszélyes, 1200 kalória körül van az én kalóriakeretem, ha fogyni akarok. Igaz, ha sportolok, akkor rádobok még valamennyit.
2020. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hadd gratuláljak.
2020. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért jó? Áruld már el légyszi.
2020. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Légyszi fejtsd ki jobban ezt a matekot.

Nem tudom milyen magas vagy, de kb 2200 kalóra kell neked a szinten tartáshoz. Szóval ez most azt jelenti az esetedben, hogy elégetsz egy nap 2500 kalóriát, vagy hogy megeszel 2500 kalóriát?


Ha ez napi 300 kalória pluszt jelent és nem deficitet, akkor a matek szerint nem fogsz fogyni. Nem tudom mivel éred el a kalória égetést, szóval nem tudok jobban saccolni.

2020. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig megy, míg egy nap szépen elájulsz ill. spontán izomremegések lépnek majd fel. Akkor egy vérvételből megállapítják, hogy a vércukor érték olyan alacsonyra süllyedt, ami már szinte az élettel összeegyeztethetetlen.
2020. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan nem értem a zárójeles részt, hogy lehet egy kérdést ilyen fhaszul feltenni?
2020. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt értem, hogy ez nem a bevitt napi kalória. De hogy te most pluszban vagy minuszban vagy és hogy ez durva-e....ennyi információból ember nincs aki megmondja.
2020. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!