Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1800 kalória nagyon vészes?

1800 kalória nagyon vészes?

Figyelt kérdés
Szóval 1200 kalóriát szoktam enni (1000 ha nem mozgok). A lényeg hogy ma pizzát sütöttünk, gondoltam csalok kicsit megettem egy nagyobb darabkát meg amúgy is kicsit többet ettem ma szóval felszaladt 1800-ra, pontosabban 1780 kcal.. Ennél nem több mert mindent mérek. Nagyon vészes? Nem zabáltam be egyáltalán és nincs eszméletlen lelkifurdalásom, de mégis :D Mit gondoltok nem árt?

2018. ápr. 19. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

én is 1000-1200 kcal diétán vagyok 5 hónapja.az elmúlt 4 napban viszont elengedtem magam és ettem amit kívántam (nem zaba)kb 1800 kcalt.Nem híztam még 4 nap alatt se.de ma már olyan lelki furdalásom volt,hogy holbaptól 1000 megint😊

Szóval a kérdésedre visszatérve dehogy árt.egészségedre!

2018. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. ápr. 19. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma felmentem 2200-ra. Levontam a tanulságokat, de igazából nincs vele bajom, mert tegnap nagy deficitem volt (1150-et tudtam magamba tömni szelíd erőszakkal), most pedig nulla. A napi átlagdeficit mélységesen megfelel nekem, úgyhogy ha minden 2. nap így ennék, akkor se lenne nagy gond. De nem fogok, úgy pedig még kevesebbet számít.

Nem tudom, te hogy vagy vele, én nem is bírnám az állandó viszonylag kevés evést, úgy értem, fizikailag nem bírnám, kellenek ilyen erősebb napok is. Olykor pedig lelkileg kell egy kis kalóriamegdobás, de még segíthet is az anyagcsere megfelelő szinten tartásában, amennyire tudom.


A te elvárásaidat, kalóriaigényedet, működésedet nem ismerem, de ritkán mindenképpen belefér az ilyen. Főleg, hogy brutálisan keveset eszel alapból (bár lehet, hogy pici vagy).

2018. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy hétre osztom el a kalóriámat, és heti 2 nap általában fölé megyek a megengedettnek, a többi napon meg picit alá. Így időnként többet megengedhetek magamnak, ez hosszú távon nekem teljesen jól bevált.
2018. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!