Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik ételben van a legtöbb/l...

Melyik ételben van a legtöbb/legkevesebb kalória?

Figyelt kérdés
/100g/

2020. dec. 29. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

20: Tudom, ezt is sokat hallottam, lehet, hogy igazad van...

Ettől függetlenül örülök az eredménynek, és azóta szépen építem az izmot is. Kb 1 kg izmot vesztettem, amit azóta vissza is szereztem. :)

Lehet, hogy drasztikus meg egészségtelen amit csináltam, de egy szep célt elértem, és erre buszke vagyok.

2020. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A legbecsapósabbak szerintem az olajos magvak, különösen a mandula és főleg a mogyoró. Mert ugye alapvetően egészséges, sőt a kiegyensúlyozott étrendhez ajánlják is a magvakat.

Csak emellett finom is, és mogyoróból simán elmajszol az ember 2-3 marékkal anélkül, hogy gyanút fogna... :D Egy jobb étvágyú férfiember 1 egész csomaggal is simán lenyom.

A probléma az, hogy kb. fél maréknyi mogyiban van 200-300 kalória... ha nem figyelsz, és elnassolod azt a 2-3 maréknyit, már be is toltad a napi kcal keretedet, közben meg ugyanolyan éhes maradsz és gyakorlatilag csak zsírt vittél be. :D

2020. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen, én a diákcsemegével voltam így
2020. dec. 30. 12:45
 24/26 anonim ***** válasza:
víz, baklava
2020. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

20: De a túlsúly az nem tiszta zsír, hanem izom, víz, kötőszövet és zsír, és ezek közül talán pont a zsír a legkönnyebb egy adott térfogatra nézve.


Ha fogysz egy kiló zsírt, leugrik még 2-3 kiló víz, kötőszövet és izom is, hiszen 1 kilóval könnyebb test mozgatásához kevesebb izom kell, a kevesebb izom működéséhez kevesebb kötőszövet és zsír kell, és így tovább.

Mondjuk 60 kilós testből 15 kg a zsír, nyilván nem 10 kg zsír fog lemenni, ha 10 kilót fogy, talán a fele se lesz zsír.

2021. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze az egész tojást is meg lehet enni tudom.. De ha nagyon éhes vagyok, és már nem férne bele a keretébe, akkor tojásfehérjét eszek. Sokat lehet belőle enni, mert alacsony a kcal tartalma, viszont színtiszta fehérje így nagyon laktato. Sima rántottanak, vagy akár édesen elkeszitve eszem, egy kis fehérje porral elkeverve és úgy kisutve serpenyőben. 1 tojasnak a fehérjéje kb 17 kcal, tehát akár 5-6 darabot is megehetsz, mellé saláta zöldségekkel isteni laktato fogas
2021. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!