Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha tartom a deficitet, de...

Ha tartom a deficitet, de majdnem minden nap eszek édességet, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha deficiten belül eszed, akkor igen.
2021. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én fogytam így, szerintem te is fogyhatsz.
2021. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
A matematika kijön, csak kicsit kókány fogyás lesz. Először elfogy a testedről az összes felesleges izom, csak annyit hagy meg a tested, amennyit muszáj. Szóval egy zsírpaca leszel, persze az is fogyni fog lassacskán. A végeredmény pedig lesz egy skinnyfat alkat. De lényegében a tömör válasz a kérdésre: igen.
2021. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nyil9 válasza:
37%
Ne haragudj 4es de miert kell az ilyen radikalis valtozasokat promozni?Szerinted fenntarthato egy ,olyan dieta ahhol az ember mindent meg von magatol,mikozben ezelott egy hetel egeszsegtelenul evett,mert szerintem nem es az ilyen hulye felfofgas miatt bukik el a dietak 95%.
2021. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem igaz, hogy ha eszel egy kis édességet is, akkor el fog tűnni rólad az összes izom. Ez hülyeség. Ha rosszul van összeállítva az étrended más szempontból, nem eszel elég fehérjét, nem mozogsz, akkor lehet. De nem az édesség miatt.
2021. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Részben tényleg nem igaz. Mivel amúgy is elfog tűnni az izomzat. Az izomrendszer puszta fenntartásához is rengeteg kalória kell. Ha nem kapja meg a szervezet a szükséges kalóriát, akkor azt fogja ledobni magáról, amit a legnagyobb meló megtartani, az izmot. Ha a bizonyos tápanyag helyett, ami lassíthatná az izom lebomlását (pl fehérje) te édességet eszel, akkor meggyorsítod az izom leolvadását.

Szóval az valós, hogy skinny-fat leszel.

A 4-esnek igaza van, még ha kicsit túltolta is, természetesen nem úgy fog kinézni, mint egy izomsorvadásos, de a tükörbe nem azt a képet fogja látni, mint amit akart, lötyögős test, belet ereszt, pálcika kar, láb.


A megoldás, tornázás és ritkítsd az édességeket, nem muszáj lemondani róluk, de ne legyen majdnem minden nap.

2021. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is majdnem mindennap ettem/eszek egy kis nasit(persze nem a kalóriák felét teszi ki és figyelek hogy pl akkor kenyeret, tésztát ne) de mellette nagyon sokat mozgok és figyelek hogy elég fehérjét is egyek. Sikerült így elérnem a vékony, de formás, feszes alakot amit akartam.

Amivel viszont problémám van,az a rost,vitamin bevitel. Sajnos az édességek sok helyet elfoglalnak a "jó" szénhidrátok helyett. Szóval nem mondom hogy tökéletes így, de nekem tartható legalább

2021. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az összmennyiség számít, nem az, hogy hány napra van elosztva. Én minden nap megettem 2 db vaníliás karikát. Ez volt az édesség. Ez egy hét alatt annyit tesz ki, mint 1 db tortaszelet kb. Emellett ettem elég fehérjét, zöldséget meg minden mást is, és sokat mozogtam (de nem kifejezetten izomépítő jellegű sportot). Nem tűntek el rólam az izmok. Nyugodtan lehet enni édességet, csak mértékkel - és bizony az a mérték elég kicsi. Egy tipikus cukrászdai sütemény nekem már nem fért bele naponta, csak 4 napra elosztva (a vaníliás karika helyett persze).
2021. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,ha a keretedbe belefér. Én 5kgnál járok,volt,hogy ettem édességet,de csak néha és keretén belül. Nyilván mindennap nem éri meg mert annyival kevesebb normál kaja fér a keretedbe.
2021. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!