Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hányszor eszel egy nap? Mikor...

Hányszor eszel egy nap? Mikor eszel először? Mikor utoljára? Mikor eszel a legtöbbet? (kalória szempontból) Mikor eszel a legkevesebbet? (kalória szempontból)

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 21:20
1 2 3 4
 31/34 Metionin ***** válasza:
30: balettozok, amellé meg jár plusz nyújtás, jóga és heti 1 súlyzós edzés is. Jó időben szoktam gyorsgyalogolni is, futni nem szabad a balett miatt.
2021. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

#27 Megeshet, de nem gazán érdekel, vagy igazából nem látom, hogy mi baj van azzal, ha gyorsan akarok fogyni

#29 Néha van, hogy nem edzem le azt amit túlléptem, plusz néha vannak ilyen fura falásrohamszerűségeim, de közben nem eszek sokat, csak mondjuk annyit amennyit egy normális ember enne, vagy kicsit több

2021. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit nehezebb ugye se gluten, se tejfeherje, se kakao, se magvak.

Tegnapi:

2 tukortojas, baconnal piritva

Csirkehus (gyros fuszer) + salata + edesburgonya

2 vekony szelet szenhidratcsokkentett kenyer

Pulykamell + uborka + light majonez

2021. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ami nekem nagyon bevalt

5 étkezés, mindegyik kb 300kcal.így 1500 kcalval fogyok, sokat is mozgok mellette

8 óra, 11,2,5,8 este. 10-11kor már alszok, nekem ez így idealis:)

2021. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!