Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az alma ecet segít a fogyókúrá...

Az alma ecet segít a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
Sajnos be vagyok zárva a 4 fal közé, mert fősulis vagyok. Reggeltől estig a gép előtt ülök és az online órán vagyok. Érzem, hogy felszökött pár kiló. De nem tudok edzeni, mert a nap végére nincs már annyi erőm, hanem inkább egy könnyed sétával tudnám helyetesíteni. De azt hallotam, hogy az almaecettől lehet fogyni. Ez igaz? Vagy van valamilyen tapasztalat almaecettel kapcsolattal?

2021. febr. 13. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem segít sajnos, de ártani nem fog😄 csak a kalória deficit segít.

Légyszi pontozzatok le, mert tudom hogy ezt nem szeretitek hallani. Bánjatok el velem😃

2021. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#5 kérdezőnek 20 éves vagyok
2021. febr. 14. 19:46
 13/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg ne ilyenekre költsd a pénzed. Vegyél inkább belőle valami minőségi kaját vagy egy sporteszközt otthonra
2021. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13-as

Köszi a tippet, de már a sporteszköz beszerzés alatt van. És a kajával is minden rendben. Ha tudni szeretnéd volt itthon fél üveggel.

2021. febr. 14. 23:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg nyugodtan próbáld ki, ártani nem ártasz vele. Számos jótékony hatása van az almaecetnek:)
2021. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Látom, nagy a sötétség a fejekben. Az almaecet nem fogyasztószer, nem étvágycsökkentő hatású. A szerepe az hogy növeli a gyomorsav mennyiségét, és erősíti a gyomorsavat. Ami segíti az emésztést, ezáltal gyorsítja az étel lebontását a gyomorban, hamarabb és jobb emésztett minőségben jut a táplálék a nyombélbe. Ezáltal csökkentheti a puffadásos tüneteket. Különösen ajánlott zsírosabb, fehérjedúsabb ételek előtt fél órával elfogyasztani.
2021. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!