Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon kezdő vagyok, rendben...

Nagyon kezdő vagyok, rendben van a napi max 2400 kalóriabevitel?

Figyelt kérdés
Eddig 2 szelet kenyér, 2 evőkanál vaj, 4 szelet párizsi 1 bögre kávé ( <3 ), 3 kakaós palacsinta, amire azt írja egy oldal, hogy kb 1235 kalória. Én kicsit mintha soknak érezném, mármint magasnak érzem a max bevitelt, az előbbi eddig bevitt 1235-öt meg kevésnek. Rosszul látom, vagy teljesen rendben van ez így?
2021. febr. 18. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez úgy szr ahogy van. Számold ki makrotapanyagok alapján az igényedet, amiket minőségi etelekből viszel be.
2021. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel az ótvar étrenddel akarsz fogyni? Nem lesz jó vége.
2021. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ezzel akarok fogyni és nem is kérdeztem, hogy ezzel lehet-e. Annyit kérdeztem, hogy a napi 2400 max kalóriabevitel az jó-e, meghogy a bevitt adatok amiket leírtam jók-e vagy sem. kaloriabazis.hu szerint annyi.
2021. febr. 18. 16:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért is került a "kalóriaszámlálás" alkategóriába...
2021. febr. 18. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány kiló vagy, milyen magas, férfi/nő? Ha csak egy minimálisan is képben lennél, akkor tudnád, hogy ezek szükséges információk.

A másik pedig, hogy a palacsintát pl te csináltad? És kiszámoltad a kalória értékét, meg hogy hány grammot ettél? Vagy csak szimplán beírtad kalóriabázisba, és elfogadtad az ottani 1 db-ra írt mennyiséget? Mennyi, és milyen kakaót tettél bele? Az ilyenekkel lehet a legtöbbet csalni, ha nem objektív mértékegységekkel számol vele az ember. Egy db palacsinta lehet 100 kcal, de akár 500 kcal is (csak hasamra ütöttem a számokkal).

2021. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A kenyeret felejtsd el. Sőt kb mindent ami lisztet főleg fehér lisztet tartalmaz.


sokan azt hiszik hogy a zsíros ételek fogyasztása amitől híznak pedig például a keto diéta az pont magas zsírtartalmú....


Arról senki nem beszél hogy a fehér liszt (és másodlagosan a cukor, de főleg a kettő együtt) a leginkább lúdas. És az ebből (fehér liszt, cukor) készült termékekkel igen csak tele vannak a boltok polcai. Na itt a baj.


Szendvics??? FELEJTSD EL.

2021. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!