Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kevés lehet nekem ez a kalória...

Kevés lehet nekem ez a kalóriakeret, vagy miért törnek rám időnként falásrohamok?

Figyelt kérdés
165/58 vagyok, 1500-1700 kalória körül eszek egy nap, heti 5-ször kardiózok vagy erősítek egy-egy órát. Igyekszem egészségesen és változatosan enni, mégis minimum heti egy alkalommal rámtör a zabálhatnék és mindent összeeszek olyankor, főleg sajtot, mogyoróvajat, joghurtot, csokit. Pedig ezeket is eszem napi szinten, mértékkel. Szerintetek lehet, hogy ennyi mozgás mellett ehetnék többet, akár 2000 kalóriát is, hogy elkerüljem ezeket a falásrohamokat, vagy attól még nem tudnám elkerülni? Meg 2000 kalória elég soknak hangzik nekem. Kicsit még fogyni szeretnék, még van rajtam zsír bőven, vékony vagyok ugyan (ruhában), de igencsak zsíros. Mindig visszavetnek ezek a bekajálások, ilyenkor lemegy 1000-2000 plusz kalória is, de volt már többre is példa.
2021. febr. 28. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akár 200 grammra is felviheted a szénhidrátot, ha figyelsz arra hogy ne cukrokból edd, hanem tk dolgokból, zöldségből, gabonából. Az ajánlás 55-75 energiaszázalék, ami 1700 kalória mellett min 228 gramm (ez az alsó határ)
2021. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!