Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diétás fehérjés palacsinta és...

Diétás fehérjés palacsinta és gofri recepteket tudnátok írni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A kedvenc palacsintám:

Összetörsz egy banánt villával, teszel hozzá két tojást, egy adag fehérjét és kevés sütőport. Én evőkanalanként szoktam a palacsintasütőbe tenni, úgy néz ki, mint az amerikai palacsinta.

2021. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-es: köszi szépen! Sajnos nem szeretem a banánt, esetleg tudnám valamivel helyettesíteni? :/
2021. márc. 2. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit én szoktam



2 mérő csokis whey protein

1 tojás

1 tk holland kakaópor

fél banán

egy pici vanília aroma


Ezt leturmixolni és kisütni amerikai palacsintának


Ha a kakaós helyett vaníliás port veszel, akkor elhagyhatod a kakaót, de nekem ízre meg színre kell bele.

2021. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kieg: most olvasom, hogy banán nélkül? Uhm... görög joghurtot tegyél bele
2021. márc. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia. Én glutén érzékeny vagyok, ezért rizslisztet használok általában.


Az én kedvencem palacsinta receptem:

2 ek. fehérjepor, 1,5-2 ek. rizsliszt, 1 tojás és ízlés szerint (növényi) tej. Alacsony lángon süsd ki. Az eredeti recept ha jól emlékszem 1 ek. fehérjepor és 3 ek. zabpehelyliszttel volt.


A másik amit készíteni szoktam:2 ek. túró, 1-1,5 ek. rizsliszt, 2 tojás, kevés édesítőszer. (a rizslisztet it 2 ek. zabpehelyliszttel tudod helyettesíteni)

2021. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!