Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Életmódváltással, sporttal...

Életmódváltással, sporttal fogytam már nyolc kilót. Tegnap délután azonban ettem banánt, tésztàt, pogácsát, narancsot, joghurtot. Névnap volt, túlettem magam. Elrontottam mindent ? Irtó bűntudatot van, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 08:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
* Ég szelet helyett egy szelet.
2021. márc. 19. 14:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél narancs? Kiskanál túró, meg egy kanál főzelék? Te már most kezdesz mentálisan beteg lenni :(
2021. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, az egész napra vetítve lehet vagy 800 kcal. Igazából az kis túlzással pont arra elég, hogy ne ájulj el nap közben, de arra is csak koppra. Enyhén aspergeres/OCD-s oldalamnak külön fáj a "fél narancs" kezdetű nóta: oszt a másik felével mi lesz? Meg úgy egyébként is, az kemény 30 kalória ha van... Amit tegnap megettél, mínusz a tészta - na, valahogy annyit kellene enned általában. Ami azt illeti, még tán pár kis pogi is simán beleférne, ez így viszont a határeset-paranoia, de minimum a túlaggódás esete. Nem érzed magad állandóan fáradtnak egyébként?
2021. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem. Igazából az a fura, hogy nagyon jól érzem magamat, pedig anya is mondja, hogy ez nagyon kevés. Basszus. Át fogom értékelni. Nem akarok beteg lenni, vagy hogy felboruljon a nenzeszem, stb. A túró rudinak nem tudok ellenállni, anya néha hoz haza, azt megeszem. Azt ki is hagytam. Egy héten kétszer-háromszor.

Disznóhúst is szeretem, levesben főve. Azt is kéne enni néha egy keveset ? Előbb ettem két főtt tojást, egy virslit és zöldségeket.

2021. márc. 19. 19:17
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Előbb ettem két főtt tojást, egy virslit és zöldségeket."

Na, ez már egy jobb hozzáállás. :D A disznóhús zsírosabb, mint a csirkéé, kicsit több benne a kalória is, de attól se kell rettegni, főleg annyitól nem, amennyi egy levesben van. Ott igazából inkább a tészta lehetne veszélyes, de nem hinném, hogy az is kilószámra úszkálna. A túró rudi pedig módjával fogyasztva, ahogyan nézegettem s tapasztaltam, még az egészségesebb édességek közé tartozik, már amennyire ez így nem paradoxon. A lényeg, hogy úgy 1200 kcal nagyon alsó hangon legyen meg, mert ezzel a jelenlegi mennyiséggel előbb vagy utóbb fityiszt fog mutatni a szervezeted és az agyad és olyan zabálásba fog torkollni ez a széria, ami minimum megtöri a lendületet, de valószínű, hogy még vissza is fog jönni egy kevés a leadottból. +1: értelemszerű, de nyilván a ló túlsó oldalára sincs értelme átesni, szóval főleg ha nem vagy éhes, fölösleges ájulásig enned magad.


Beteg nem tudom egyébként, hogy lehetsz-e ettől. Tippre nem, viszont a fáradékonyság, az állandó kimerültségérzet, az éhségtől fájó gyomor és személyes tapasztalatom alapján a türelmetlenség és az ingerlékenység nagyon is valós veszélyek.

2021. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy. 😊

Te szoktál disznóhúst enni ? Miket szoktál enni és hány kalóriát ? Sportolsz valamit ?

Igen, én is úgy gondolom, hogy ha már édesség, akkor inkább Túró Rudi, joghurt, vagy gyümölcs, mint mondjuk valami tömény csoki, vagy fagyi.

Holnap paradicsomos húsgombóc lesz az ebéd. Imádom nagyon, kicsit abból is eszek. Azt mondják, a szervezetnek mindenre szüksége van.

2021. márc. 19. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!