Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Ha délután eszem utoljára tömény ételt, és este csak üres levest akkor fogyhatok?

máj. 15. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
Kalóriadeficit.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 15. 16:15 Privát üzenet
Én 3-4 között eszek rendesen és tartom a súlyom.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 15. 16:37 Privát üzenet
Ha lehet este 6 után csak gyümölcsöt egyél.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 15. 20:17 Privát üzenet
Üres levessel nem fogsz jóllakni. A 6 utáni nem evés marhaság, az esti gyümölcs meg, ha fogynod kell, a lehető legrosszabb döntés estére.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 16. 01:07 Privát üzenet

Ha ezzel kalóriadeficitben vagy, akkor igen. Az, hogy honnan fogysz, meg hogy zsírból vagy izomból, még 26 másik tényezőtől függ, de a célod szempontjából nagyon nem mindegy.

Ha én próbálkoznék így, akkor az lenne a vége, hogy lefekvéskor korogna a gyomrom, majd másfél óra forgolódás után kimásznék az ágyból és ennék, amit találok... nem túl egészséges dolgokat. Szóval csak ésszel, mert akár hízás is lehet a vége.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 16. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sok volt ez? Délután öt órakor zabkása natúr activia joghurt-tal, öt db keksz. Majd este fél kilenckor hazaértem munkából, egy kis tál carbonara és két db buci kifli. 19/L/59kg
Most suliidoben mar delig megeszem a kaloriak felet es delutan ehes vagyok nagyon, mit tegyek?
Ha reggel 6:30tól délután 15:00ig címerezek folyamatosan rohadt gyorsan, például 1 másodpercen belül 1 címert leveszek akkor az hány kalóriát éget el? (És a napsütést se...
Mi történik ha napközben nem eszem semmit csak délután megeszem egyszerre az 1500 Kcal-t?
Ha reggel és délben nem eszem csak délután, azt a szervezetem elraktározza?
Szamolom a kaloriakat is es nagyjabol ugy etkezem, hogy reggel sokat, delben teljesertekut eszem, delutan es este pedig keveset. Lenne par kerdesem?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!