Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hülye kérdés,de mióta számolom...

Hülye kérdés,de mióta számolom a kalóriákat,nagyon sokszor van hasmenésem,ez normális?

Figyelt kérdés
Nem lesz baj,a hasmenésből?Vagy megszokja a szervezetem ezt a fajta étkezést?Köszönöm
2021. ápr. 9. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más dolgokat eszel, mint elötte? Lehet hasmenésed a túl sok rosttól, túl sok gyümölcsbtől, sokkal több folyadék fogyasztástól vagy csak szimplán attól, hogy mást eszel mint amit eddig megszoktál. Azért ha nem múlik el beszélj egy orvossal.
2021. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámolástól NEM LEHET hasmenést kapni, vagy nagyon más ételeket eszel, vagy valami fertözésed van, aminek semmi köze ehhez
2021. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem írtam,hogy a kalóriaszámolástól vab,hol olvastál ilyet?

Azt írtam,hogy mióta számolom a kalóriákat...

2021. ápr. 9. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért releváns, hogy számolod a kalóriákat? Ha te is tudod, hogy nem attól van. Nem lett volna több értelme leírni, hogy hogyan változott az étrended?
2021. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg stresszmentesen számolni a kalóriát.
2021. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye kérdés.


A kérdés az, miket eszel?

2021. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reggelire pirítóst sonkával,plusz kávé,ebédre ugyanazt,mint eddig,amit főzök,nem mindíg diétás, vacsorára pedig túró gyümölccsel.Plusz víz,néha almalé,vagy narancslé.
2021. ápr. 9. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!