Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az jó ha így akarok fogyni?

Az jó ha így akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Azzal a fogyási módszerrel próbálkozom, hogy kevesebb kalóriát viszek be a szervezetbe, ami egy napi szükségletem lenne.

Lehet ezzel fogyni? Meddig tart? (10-15kg-os fogyást szeretnék)



2021. ápr. 9. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tehát valahol olvastál valamit, de igazából te magad sem tudod, hogy mit és nem tudod megmagyarázni az összefüggéseket. Akkor miért adsz tanácsot ezzel kapcsolatban?
2021. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

# 11 én nem ezt mondtam.

Olvastam azon az oldalon, keress utána, ha tudsz angolul. Leírtam amit olvastam, az oldal nem elemezte, hogy “Peti 22kg és megeszik reggel egy tojást, estére már 20kg lesz míg Éva 30 kg és normálisan érkezik és este 30 kg lesz. “

Keress utána, mit velem veszekedsz?

2021. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem veszekedni akarok, csak próbáltam rávilágítani, hogy ez így értelmetlen. Azért megnéznélek, ahogy a szakdolgozatodnál vagy a doktori disszertációdnál számon kérik a hivatkozásokat, te pedig benyögöd, hogy keressenek utána, ne téged csesztessenek. :D
2021. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
#13 lol
2021. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!