Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha rámtört a falási roham és...

Ha rámtört a falási roham és ettem több péksütit is, az tönkreteheti az eddigi munkám?

Figyelt kérdés

Szépen tartottam eddig mindig a diétámat, de ma (mindegy mi miatt) annyira rámtört a nem érdekel bezabálok érzés, hogy megettem 5db péksütit.

Ma már direkt nem ettem semmi mást ezután és nem is tervezek. Most csináltam egy 1 órás itthoni edzést. Szerintetek tönkretettem ezzel az eddigi munkám és hiába fogtam vissza a kalóriákat ha most 'behoztam' ezzel a mutatványommal?

Szerintem 1db ban lehet vagy 5-600kcal is. Rengeteg zsír és cukor. Szóval szerintem simán bevihettem vagy 2500-3000 kalóriát ezzel, ami több mint egy ezressel több mint amit kellett volna. Hogy tudnám rendbehozni ezt a húzásom?


2021. ápr. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Egy "rossz" nappal nem rontottál el semmit, most pár napig egyél egy kicsit kevesebbet és mozogj többet, a lényeg, hogy ne váljon szokássá. Legközelebb, ha "bűnözni" akarsz, akkor vagy készíts te péksütit (abban legalább tudod, hogy pontosan miből mennyi van) vagy vegyél ch csökkentettet, hogy kisebb kárt okozz. Én szoktam időnként venni Tibidabo péksütiket vagy Norbi keto vaníliás/kakaós csigát, azok 150-200 kalória körül vannak csak, simán beilleszthetők a napi keretembe (nyilván nem minden nap).
2021. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez amit most megettem a többlet mind zsírrá fog alakulni mert ma nem égettem el ennyi kalóriát, nem? Szóval ha lefekszem aludni kalóriatöbblettel, azt elraktározza a szervezetem nem?
2021. ápr. 20. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el. Nem vagy ezzel egyedül, néha mindenki bezabál. Csak sokan nem beszélnek róla. Nem kell kompenzálnod sem. Holnap folytasd a diétád, mintha ez a mai meg sem történt volna.
2021. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
1 kg zsír kb 7000 kalória, szóval attól, hogy ma többet ettél 1000 kalóriával, mint kellett volna, nem fog rád jelentős többlet feljönni :) Kb. észre sem fogod venni, ha több lesz reggel a súlyod az a vízvisszatartás miatt lesz, mert ennyi plusz szénhidrát nem tesz jót.
2021. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem túlságosan rá vagy erre pörögve...1 nap alatt nem fogsz mindent visszahízni sőt kb semmit. Egyél holnaptól megint normálisan és kész. De ha minden "finomat" kizársz az életéből garantálom megint be fogsz zabálni belőle. Ráadásul megetted a péksütiket és az a nagyszerű terved hogy ezért éhezteted magad.
2021. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
croissant-t
2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába raktározza el ma este ha holnap-holnapután elhasználja... Nem tudsz vele mit csinálni, nyilván lehet lassabban és gyorsabban is fogyni, semmiféle munkát nem csesztél el.
2021. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez miatt. Enis pár hét után elkezdtem falni. De mindent. Pizza üdítő süti.. és közben olvasgattam . Nyilván nem minden másnap de hetente is akar lehet csalónyit tartani ami pl nálam azt jelenti megeszem a 2200 kalóriámat ami alapjaraton kell is és nem leszek kalória mínuszba sem Plusszba. Persze ha Plusszba lennek pár száz kalóriával az sem izgat. Szépen fogyok igyis. Ne pörögj ezen ennyire.
2021. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!