Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Késő esti falási roham, mit...

Késő esti falási roham, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Este, amikor elálmosodok, állandóan nagyon éhes leszek és nekiállok zabálni. Mindent képes vagyok megenni, amit csak találok félálomban. Miért lehet ez és mit tehetnék? Nap közben normálisan étkezem. Próbáltam, hogy este megiszok sok vizet, vagy pl paradicsomlevet, ez valamit segít, de nem eleget. Rendszeresen előfordul, hogy reggeliznék, de nincs kaja és eszembe jut, hogy ja, éjjel felkeltem és felzabáltam...

2020. jún. 23. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt fejben kell eldönteni . Esetleg vigyél be valami magot rágcsálni vagy akármit ami enyhit az éhségeden és talán nem mesz ki.
2020. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet mégsem eszel eleget napközben.Esetleg szedjél valamilyen természetes altatót,hogy ne kelj fel enni.
2020. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs otthon semmi akkor nincs mit falni. Vásárolj minden nap annyit amennyit elfogyasztasz.
2020. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Miket szoktál enni napközben és miket este?
2020. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vacsorára egyél valami laktatóbbat. Pl. tojás, túró, hozzá zöldségek.

Ha későn mész aludni, vacsorázz később.

2020. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, és ne koplalással akarj fogyni.
2020. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!