Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 naponta csaló étkezés...

2 naponta csaló étkezés fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
5 hónapja szigorúan 650 kcalt ettem sikerült fogynom 25 kilót jelenleg 171/57,2 kg vagyok az elmúlt egy hétben két naponta csinálok egy csaló étkezést viszont a súlyom nem csökken hanem stagnál! Akkor ez így megfelelő lehet súlyt tartani? Vagy elkezdhetek hízni így? Segítsetek légyszi!

2021. máj. 15. 19:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgyse birtok vele, megrögzötten szerinte ez helyes,és testképzavaros is.

Kérdező! Igen, ez így jó lesz súlytartásra, nyugi.

2021. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Érted amit írunk?

650 kcal nagyon kevés, ne ilyen diétát csinálj, mert a szervezeted nem fogja bírni!!!

Felfogta mindenki hogy 2 naponta van csaló napod, így semmi értelme a diétádnak, egyik nap éhezteted a szervezeted, másnap bepótolod duplán. A zöldségnek alig van ch tartalma, szinte nem is éri meg számolni annyira kevés, hacsak nem brutál mennyiséget eszel vele. Étkezz normálisan, napi minimum! 1200 kcal. Nem úgy hogy egyik nap ennyi, másik nap dupla. Ha szigorúan tartanád a diétát nem lenne csaló nap sem, de ennyi kcal mellett megértem hogy nem birod ki.

2021. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Lol, 650 kcal. Na még egy testképzavaros, nagyon okos ember gyakorin, aki azt hiszi ő xarta a spanyolviaszt.
2021. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, szépen haladsz az anorexia felé, a 650 kalóriával. Egy étkezésre eszek annyit.
2021. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Komoly következményei lesznek ha nem változtatsz a közeljövőben... De ha nem hiszel itt senkinek, hívj fel egy dietetikust, szerintem még ingyen is kimossa a fejed...
2021. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
650 kcal? Sok lesz az:)))))))) Nagyon buta vagy, ha ezt teszed magaddal.
2021. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak zsírból a normális hormonműködéshez a te adataiddal be kéne vinni vagy 300kcal-t naponta és akkor még hol marad a fehérje meg a szénhidrát?

Szerinted le tudsz élni egy életet 650 kcalon? Valszeg igen, mert így elég rövid lesz.

Miért jó szpatni magad? Más ilyen adatokkal sport mellett simán ehet 1800-2000 kcalt súlytartáshoz.


A súlyod persze, hogy nem csökken már, a tested minden felesleges izmot, amit tudott leadott, már csak valamennyi zsír maradt, azt meg a falhoz vert lfasz szintű inzulinháztartásoddal 2 naponta megbombázod szénhidrát bombával, persze, hogy raktározásra van kényszerítve a tested.

2021. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nyugodjon le, a kérdező sosem evett 650 kcalt, csak azt hitte. Felesleges tovább fogyni viszont, de jó lenne kialakítani egy kiegyensúlyozott étrendet, ahol nem kétnaponta vágsz be egy pizzát. Persze azt sinálsz, amit akarsz, csak minek kérdezel, ha senkinek a tanácsát nem fontolod meg.
2021. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Applikácio alapján ettem a 650 kcalt.. Ne próbálj meghazudtolni grammra pontosan ettem mindent 😉
2021. máj. 16. 11:13
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz elmenni azonnal, megnézetnék egy teljes vérképet, mielőtt bármilyen visszafordíthatatlan kárt csinálsz magadban.
2021. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!