Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Leálltam az edzéssel, de...

Leálltam az edzéssel, de aktív vagyok hízni fogok ha nem kerülök kalória többletbe?

Figyelt kérdés

Eddig naponta 30km-t bicajoztam es mar nagyon belefaradtam. Bőven 18 alatt vagyok meg 183cm-rel 65kg-al.

De most eléggé meleg is van esik is az eső meg úgy erzem túledzettem magam, egesz nap azon gorcsoltem hogy jaj ma megint menni kell. Most 2 napja abbahagytam a nagy tavok tekereset, boldogabb vagyok de nem punnyadtam le, ahova lehet bicajjal vagy gyalog megyek es egeszsegesen elek. Bulgur,lencse,huvejesek,zoldsegek minden mennyisegbe johet. Szeretem a majat a zuzat a magas hústartalmú szalonnát de ezeket csak mertekkel, ja és étkezéseim mellé még szokott kerülni egy tálka zöldség vagy savanyuság. Időszakosan böjtölök mellé 17:7es arányban így 2 nagy étkezésem van egy nap 1. : 14:00kor a 2. : 20:10kor. Remélem nem hízok vissza mert nagyon rettegésben tart már a gondolata is. :(



2021. jún. 6. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit csináltál, az amúgy se tett jót már semminek. Kitartásra ösztönöz ugyan, de így már nem tudsz se izmot felszedni, se zsírt leadni.


Szóval én azt javasolnám, hogy csak válzs edzést. Menj el terembe, súlyzós edzésre, és izmokra gyúrj!

2021. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha minden nap annyit költesz mint az aznapi adag pénzed, marad még elrakni?
2021. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem kerülsz kalóriatöbbletbe, mégis mitől híznál? Az sem egészséges ám, ha a hízástól való rettegés miatt túledzed magad.
2021. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!