Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1500 kalóriás étrendtől...

1500 kalóriás étrendtől milyen hamar kezdhetek fogyni?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem, eddig egész jól megy. 169 cm vagyok és 73 kg nő vagyok, a diéta mellett két naponta másfél órát edzek (futás, biciklizés, súlyzós edzés). Kb. mennyi idő mire látható, érezhető lesz az eredmény? Nem akarom magam megmérni még, nem is tudom mikor érdemes majd várni az eredményt.
2021. júl. 28. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég hetente mérni. Az első 1-2 héten a vízvesztés miatt kicsit több fog lemenni. Hogy mennyi, az a szervezetedtől függ. Nem lehet megmondani. Ha már egy hete kezdted, akkor kb. most már el kellene kezdődnie a súlycsökkenésnek. Én megmérném most a helyedben, meg 1 hét múlva is.
2021. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hétről-hétre már látható ereménye lesz.


Ha tényleg tartod a diétát és a sportolást is, akkor nagyjából ki lehet számolni a fogyás sebességét: 9000 kcal egy kg zsírnak felel meg.

2021. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
heti mondjuk 0,5-1 kg között ami teljesen jó
2021. szept. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!