Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges 20 kg-ot fogyni...

Lehetséges 20 kg-ot fogyni egy hónap alatt, ha kb 30 kg felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Nagyon szigorú 1200 kcalos diétával, súlyemeléssel és futással együtt ekkora súlyfelesleg mellett lehetséges lefogyni ennyit?

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. aug. 1. 00:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
85%
Nem hiszem én 5-6 kilót fogyok havonta és rendszeresen sportolok és nekem 1500 napi kcalos diétám van
2021. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hogy az istenbe képzeled, hogy heti közel 5 kilót lefogysz?! Normálisan heti egyet lehet, esetleg kettőt! 30 kilónak legalább fél év jár! Minél gyorsabban fogysz természetellenesen, annál gyorsabban hízol vissza.
2021. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem 10 kgot is sikerült egy hónap alatt korábban. Emlékszem szalagavatóra mikor rámadták a ruhát, nem bírták felhúzni a cipzárt, tettek bele bővítőt, mondván jön a karácsony, a lányokra ilyenkor a hízás jellemző. A karácsony utáni ruhapróbán ki kellett venni a bővítőt, és még úgy is leesett a ruha. Be kellett venni belőle. 3-4 évig tartottam aztán az 52 kilót de sajna mikor nem figyeltem, visszajött. :)
2021. aug. 1. 00:20
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nekem se menne pedig rajtam 85 kiló plusz van...
2021. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Rajtam volt kb. 47 kiló plusz, elkezdtem életmódot váltani, első hónapban hülye voltam, 1200-1300 kalóriát ettem, plusz mellette mozogtam. Első pár napban lement 3-4 kg (gondolom víz), a maradék 3 héten pedig még 3-4 kg. Kb. 8 kilót fogytam az első hónapban, úgy, hogy nagyobb felesleg volt rajtam, mint rajtad. Evvel azt akarom mondani, hogy annyit fogyni 1 hónap alatt lehetetlen. Én is "csak" 8-at fogytam, azt volt vagy 50 kg fölösleg rajtam. (1200-1300 kalóriabevitel nem egészséges, tudom, első hónap után növeltem normálisra!!!) 20 kg-t fogyni... Szerintem ha 200 kg vagy, akkor talán.
2021. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Élet 250 kg felett műsorból indultam ki, ahol simán le kell dobniuk 30 kgot egy hónap alatt.
2021. aug. 1. 00:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6-os És ez téged hol segít 300kg vagy? Ha nagyon kitartó vagy, akkor 4-6 kg, és ez a hónapokkal csökkenni fog.
2021. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező, viszont ők azért többet is esznek, mint egy olyan, akin csak 20-30 kg felesleg van. Pl. most egy kalkulátorba beírtam példa gyanánt, hogy egy 170 centis, 250 kg-s nőnek kb. 4400 kalóriát kell ennie egy nap, hogy megőrizze a testsúlyát. Ezzel szemben a kalkulátor szerint egy 170 centis nőnek, aki 120 kiló, annak csak 2700 kalória kell a testsúlya megőrzéséhez. Egy 90 kilósnak meg 2300. Azt hiszem abban a műsorban általában 1200 kalóriás diétára fogják a pácienseket. Na, ha van egy 250 kilós nő, aki eddig kb. 4500 kalóriát evett, és azt hirtelen le kell csökkenteni 1200-ra, akkor persze, hogy ledob 30 kilót egy hónap alatt, mert az nagyon nagy csökkentés. Viszont ha tegyük fel, egy 90 kilós nő 2300 helyett csak 1200-at kezd el enni, avval nyilván nem tud leadni 30 kilót, hanem... max. 1 kilót, vagy akörül, mert az nem olyan drasztikus. Most a kalkulátorba kíváncsiságból beírtam, ha 170 centi vagy és 90 kiló, akkor heti 2 kilót letudsz fogyni, ha 115 kalóriát eszel. :) Szóval igen, 20 kiló az lehetetlen. Talán 5-6 az első hónapban összejöhet, talán, de az is már max.
2021. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

5-ös és 8-as vagyok.


Illetve még azt hozzátenném, hogy tegyük fel, valamilyen csoda folytán sikerülne 20 kilót leadnod 1 hónap alatt... Megbánnád.


A bőr tök rugalmas, meg minden, de kell idő neki. Ha leadsz hirtelen nagy súlyt, nagy eséllyel lógni fog a bőröd, mert a bőröd nem tudja követni a változást. Persze, ha lassan adod le a súlyt, lehet akkor is lógni fog a bőröd, viszont ha lógni is fog, valószínűleg minimálisan, meg ez a genetikán és a koron is múlik. Mindenesetre ha 20 kilót letudnál adni egy hónap alatt, a bőrödet úgy elcsesznéd, hogy az csak na. 1000%, hogy lógna. És mivel ilyen gyorsan akarsz ennyi kilót leadni, gondolom egy bizonyos alkalom miatt akarod, hogy jobb legyen a kinézeted. Viszont ha ilyen gyorsan letudnál adni ennyi kilót, akkor szerintem nagyon lógna a bőröd, szóval nem lennél vele megelégedve. És persze, nincs baj a lógó bőrrel, nincs vele semmi baj, de szerintem 20-30 kilós fogyásnál még simán minimalizálni lehet a lógó bőr esélyét, ha az ember lassan csinálja. De ha 1 hónap alatt 20 kiló, az hatalmas változás, nagyon kevés idő alatt. Megbánnád. 30 kiló leadására szerintem 6-8 hónap kell, de mivel a szervezetünk nem egy gép, kitudja. Mindenesetre 1 év alatt simán össze lehet hozni.

2021. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Lehetetlen, de tényleg.

8 és fél hónappal ezelőtt váltottam életmódot.

35kg felesleg volt rajtam (most már szinte semennyi).

A legelső hónapban asszem 5,5-6kg ment le rólam (heti 5x 1 óra mozgás, + mivel nem értettem akkor még hozzá ezért meglehetősen alacsony volt a kalória).

Az elején, ha jól csinálod és mindent beleadsz, szerintem lehetséges tartani a havi 5kg fogyást, de a 20 az lehetetlen.

2021. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!