Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges 20 kg-ot fogyni...

Lehetséges 20 kg-ot fogyni egy hónap alatt, ha kb 30 kg felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Nagyon szigorú 1200 kcalos diétával, súlyemeléssel és futással együtt ekkora súlyfelesleg mellett lehetséges lefogyni ennyit?

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. aug. 1. 00:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem eszik párom se hízlaló dolgokat, nem is ezzel van a gond. Viszont 3x eszik egy nap, én viszont ahogy említettem, 1x vagyok éhes. Amikor napi egyszer ettem, tudtam tartani 50 kgon a súlyomat, mióta nem úgy étkezem, 75 kg vagyok. Nehéz megállni, hogy ne egyek vele hogy együtt. Az lenne a megoldás, hogy én nem eszek amikor ő igen. :) Csak hát nehéz. És nem kifogásokat keresek, egyszerűen a normális emberek 3x esznek egy nap és tudják tartani szépen a súlyukat, én ha úgy étkezek mint egy átlag ember, hízok. :D És természetesen nem eszek annyit mint egy felnőtt férfi... Marha lassú az emésztésem/anyagcserém. Mikor más megéhezik, én még nem ennék magamtól.
2021. aug. 1. 20:52
 22/23 anonim válasza:

Rajtam 10 kg plusz súly van (legalábbis szerintem és a szüleim szerint).


Napi 6-800 kalóriát eszek csak, minden nap úszok és futok 5 kilómétert. Ezt 3 hónapja csinálom, eddig 1,5 kg ment csak le szóval nem tudom.


Mindenesetre sok sikert!

2021. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mennyit sikerült fogynod, s meddig megtartanod?
2022. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!