Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges 20 kg-ot fogyni...

Lehetséges 20 kg-ot fogyni egy hónap alatt, ha kb 30 kg felesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Nagyon szigorú 1200 kcalos diétával, súlyemeléssel és futással együtt ekkora súlyfelesleg mellett lehetséges lefogyni ennyit?

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. aug. 1. 00:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen 1 hónap alatt, mêg ha 1200 kcalon vegetálsz is. ( Amit nem ajánlok senkinek) Nekem normális diétával, mozgással, az első 20kg fél êv volt, pedig 105kg feleslegem volt. Most már csak 9 van , reménykedem, hogy 7 hónap elêg lesz neki hogy lemenjen, hogy utána súlyt tarthassak végre.
2021. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Mennyiről indultál? Nekem kb. 73 kg a plusz, azt se tudom, hogy álljak neki?
2021. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12. Ha tőlem kérdezted, 170- ről fogytam 74kg- ra eddig.

Egyébként semmi extra. Nem koplalok mert azt utálom és nem is bírnám. De azért figyelek a mennyiségre is. Kerülöm a fehérlisztes, cukros termékeket, és szénhidrátszegényen eszem mert nekem így a legjobb. + Persze a testsúlyhoz igazítva fontos a rendszeres mozgás is. Ennyi. 11. voltam.

Ne időleges drasztikus fogyókúrában gondolkodj, hanem életmódváltásban. Olyan étrendre amit életed végéig tartani tudsz.

2021. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12-es, most vagyok olyan 75 kg körül, újra 50 szeretnék lenni. Anno 18 éves koromban nagyon gyorsan lement 15-20 kg. Az mondjuk annyira drasztikus volt, hogy a gimiben szabályosan félrevont a védő néni hogy vérnyomást mérjen meg hasonlók, meg kérdezgetett hogy beteg vagyok e. :) Elég szépen tudtam tartani azt a súlyt egy pár évig, de amint összejöttem párommal (aki rengeteget tud enni) szépen lassan feljöttek rám a kilók. Én egyébként nagyon keveset ettem, de alapból marhalassú az anyagcserém, szinte sose vagyok éhes. Reggelizni pl. nem tudok, nincs étvágyam, szabályosan undorodom reggel az ételtől. Olyan 11 óra felé kezdek éhes lenni... ha ebédelek, akkor általában este 9-ig még emésztem az ebédet. Párom mellett, viszont kell reggeli, ebéd meg uzsi, mert ő egyedül nem szeret enni. :)
2021. aug. 1. 15:34
 15/23 anonim ***** válasza:
27%

14-es Milyen szép történet!

Senkit nem érdekelne, hogy ő társaságban akar enni, de ha eszel valami könnyűt, vagy keveset is lehetne. Teljesen felesleges rá fogni a hízást, egyél tudatosan, és kevesebbet.

2021. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Látom kedves utolsó, te valami fakír lehetsz. Vagy sose volt még párod. :) Értelem szerűen, ha páromnak vacsorára csinálok sajtos omlettet és összefolyik a nyál a szagában az illatától, akkor majd én leülök zeller levelet rágcsálni míg ő jóízűen sajtos omlettet falatozik. Mert ez így működik a valóságban. Hát persze.
2021. aug. 1. 18:04
 17/23 A kérdező kommentje:
számban*
2021. aug. 1. 18:04
 18/23 anonim ***** válasza:
16-os Sajtos omlett kiváló vacsora 1-2 tojásból. Egyél hozzá zöldségeket, és felejtsd el a kenyeret. Ez a valóság, ha nem akarsz 25 kg felesleget.
2021. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem eszünk kenyeret, se semmilyen pékárut. Sose ettünk az elmúlt 8 évben. :)
2021. aug. 1. 18:51
 20/23 anonim ***** válasza:
16. Ezt a magyarázatot nem értem. Sajtos omlett simán belefér egy normális diétás étrendbe. Igaz, tojást én speciel reggelire szeretek enni. A párom meg inkább este. Ő nem diétázik, én igen. Magamra külön főzök mert eléggé más az étrendünk, mégis együtt vacsizunk. Nem olyan nagy dolog. Persze lehet kifogásokat keresni csak az nem vezet eredményre, ha valakinek a fogyás a célja.
2021. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!