Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt fogytam 8 kg...

Erős Krisztina kérdése:

4 hónap alatt fogytam 8 kg -ot! Lement minden honnan a felesleg, de a hasamon még van egy nagyon kevés, ami nem akar lemenni!?

Figyelt kérdés
Figyelek az étkezésre,és mozgok is itthon!Ha elkezdek fehérje turmixot inni,az segíthet a hasam formázásában,vagy esetleg a további fogyásban???

2016. márc. 16. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem folytasd ,de ha leírod miket eszel talán tudunk segíteni.


Az utolsó pár kiló a legmakacsabb,teljesen együttérzek .Felül már olyan száraz vagyok mint a sivatag,a hasam még mindig hájas. Megy le azért ,de lassacskán.

2016. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attol hogy feherjet iszol nem fog a hasadrol eltunni a zsir max novekszik rajtad az izom igy csokken a testzsir es a hasad szebb lesz de ahhoz olyan mozgas kell
2016. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fehérjétől nyilván nem megy le a zsír.

Folytatni kell, ha szálkás hasat akarsz, ez ilyen. Remélem, valóban van felesleg a hasadon, mert különben ártasz az egészségednek a brutálisan alacsony testzsírszázalékkal.


Sokan vagyunk, akik hasra hízunk először s a fogyásunk végéig hájas marad a hasunk. Sok testépítő is szinte mindenütt eres már, de a hasán még ott a háj. Genetika.

2016. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél egy hullahopp karikát és nyomjad az esti film közben!
2016. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen van egy kevés háj még rajta,de minimális,és igazából már csak formázni szeretném!!!

Szép napot mindenkinek!!!! :-D

2016. márc. 17. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!