Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 00:00 után eszek,azt a...

Ha 00:00 után eszek,azt a kalóriát melyik napra számolják? És ha például valaki éjszakai műszakban dolgozik az be szabad vigyen több kcal-t egy nap? Mert nyilván az olyan személy éjszaka is éhes.

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, csak mindig ugyanúgy kezeld.


Lehet, hogy éjféltől éjfélig nézed egy napnak, de lehet egybefüggő 24 óra is csúsztatva. Pl reggel 6-tól reggel 6-ig, vagy ami neked kényelmesebb.

2021. okt. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az életmódtól függ. Nyilván aki éjszakai műszakban dolgozik, az a napi bevitelt nem 0-24 óráig számolja.

Ha fogyni akar ne vigyen be több kalóriát, de nyilván ehet éjfél után is. Amikor más ebédel, akkor ő alszik, kvázi a reggelije a vacsora, ebéd éjjel van, délelőtt vacsorázik, utána alvás.

2021. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít. Csak az, hogy beleszámold.

Amúgy én keléstől lefekvésig tekintek napnak egy adott időszakot. Volt hogy számoltam kalóriákat, akkor mindig így vittem be a táblázatomba. (A végén meg 24 órára normáltam minden napi bevitelt. Ez azért kellett, mert nem 24 órában léteztem akkor, hanem 28-ban. 19 óra ébrenlét, 9 óra alvás. Így éltem 3 évig.)

2021. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is működik, hogy 48 órára számolod. A szervezet nem resetelődik 24 óránként. A lényeg, hogy több nap átlaga stimmeljen.
2021. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra ébredéstől lefekvésig számít egy nap, mindegy, hogy az mettől-meddig van
2021. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!