Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges hogy 1 éjszaka...

Lehetséges hogy 1 éjszaka alatt eltávozott rólam a felesleges víz?

Figyelt kérdés

Menzeszem vége fele járok, tegnap délután ezeket mértem.

derék:81 cm

has:86 cm

vádli:37 cm

comb :62 cm

felkar:30 cm

Ma reggel ismét megmértem magam, mert tegnap kissé nehézkesen mértem meg a derekam és a hasam mert már ugye ettem és csak többet mérhettem.

derék:80 cm

has:84 cm

vádli:36 cm

felkar:29 cm

comb:61 cm

Bár akkor nem értem hogy miért kevesebb a többi eredmény is.

Egyébként diétázom is.

Tegnap reggel voltam 65,6 kg ma reggel voltam 65,2 kg úgy hogy már 2 napja nem voltam nagy dolgon a wc-n.

Tudom hülyeség minden nap mérni magam ezt csak azért mértem egymás után mert akkor már minden eredményt újra mértem.

Lehetséges 1 nap alatt 1cm-el kevesebbet mérni?



2015. szept. 4. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

NYugi, nem ment le ennyi.. Pár napig így ugrál a súlyarány.

Tegnap én pl: 74 kiló voltam, ma reggel meg 74.8.. AKkor örülj ha a különbség 2 kiló lesz.

2015. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek annyira minimális változások, hogy nem is érdemes vele foglalkozni. 65,6 kg meg 65,2? Ez szinte ugyanannyi.

Egy napon belül is változik az ember súly 1-2 kg-t, ahogy eszik, iszik, ürít.

Szerintem ez már-már fanatizmus, ha valaki így méregeti magát naponta. És ez nem egészséges mentálisan.

2015. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és az 1 cm különbség simán lehet mérési hiba is. Gondolom, nem jelölted be a karod, lábad, stb. hogy milliméterre pontosan ugyanott mérd le :)
2015. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
simán, én diéta alatt ha egy csaló étkezésem van pl pizza szelet este, másnap reggel 1,5 kg al vagyok nehezebb mint előző reggel, pusztán csak azért mert a só és a sz*r szénhidrát beépül izomba illetve megköt egy csomó vízet, amit normál diétánál nem tart meg a test...
2015. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!