Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízom vissza 2 perc...

Miért hízom vissza 2 perc alatt, amit lefogytam egy éjszaka alatt?

Figyelt kérdés
Általában minden reggel neg szoktam mérni magam, majd reggeli után is. A reggeli nálam ki szokott merülni egy tejszeletben. Ébredés után akár 1,5 kilógrammot is fogyok az előző napi méréshez képest, viszont amint megeszem azt a 100 kcal-os tejszeletet, nem csak az a 1,5 kg, hanem még plusz pár deka is feljön, és nem tudom, mit tehetnék ez ellen. Tegnap olyan is volt, hogy 3 kg-mal kevesebbet mutatott, majd ettem három szaloncukrot, és ismét ugyanannyit, mint amiből kiindultam. Bár ez lehet hogy a mérleg hibája volt, mivel nem hiszem hogy le tudnék fogyni egy nap alatt 3 kg-ot.

2021. jan. 8. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Erre enis kíváncsi lennek.

Nalunk tudom hogy rossz a merleg, vagy legalabbis gondolom... Mert egy meresnel 70et mutat, elmegyek pisilni hirtelen 66 leszek.

2021. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a merleg hibaja. Vegyel egy normalisat. De 1 kilos valtozas reggelrol estere, esterol reggelre, normalis. Gazok, kaja, pia, xar.

Ezert nem szoktak normalis emberek naponta merni magukat, mert semmi ertelme. Zakkanj le errol a merleg temarol, mert bedilizel.

2021. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, akkor ezt figyeld! Tegnap tüsszentettem egyet, és rögtön másfél kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. Aztán ásítottam egyet, és híztam két kilót.
2021. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ilyen sűrűn mérlegre állnod. Három kilóval kevesebbet mutat, mint tegnap. Holnap meg két kilóval többet. Na és? Leesik rólad a nadrág amiben tegnap voltál? Nem. A napi súlyingadozás teljesen normális. Rengeteg mindentől függhet a testúlyunk. Az csak egy szám. Ami valóban fontos, az a testösszetétel.
2021. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy éjszaka alatt nem tudsz fogyni semennyit. Ez a napi súlyingadozás. Semmi értelme naponta mérni magad, pláne nem naponta többször.

Elég hetente. És még fontosabb, hogy mit látsz a tükörben és mit érzel a ruháidon.

2021. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert napközben is eszel, és reggel annak a salak-anyaga is távozik a testedből. Ez a napközben elfogyasztott mennyiségtől függően akár 1,5-3,0 kg közötti salakot jelent.

Ezért van az, hogy a reggeli fürdés, egyebek!! után könnyebb vagy, és abban a percben, ahogy felöltöztél és ettél, már többet mutat a mérleg. A felvett ruhának is van súlya, ne csak azt az 1 db. tejszelet súlyát várd.


Totál felesleges naponta mérni magad, és még feleslegesebb naponta többször. Elégedj meg a heti mérlegeléssel, az már inkább mutatni fogja, hogy alapjaiban híztál-e, vagy fogytál.

2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy tejszelet 50 grammjától csak 50 grammal lehetsz nehezebb a megevése után! Egy pisilés viszont akár fél kilóval is könnyebbé tehet. Mindenképpen jó mérleg kell a mérlegeléshez, és az, hogy a mérleg ugyanazon a felületen álljon és vízszintben. Nomeg ha nem ruha nélkül méretkezel, akkor mindig ugyanakkora súlyú ruha legyen rajtad. Nyilván nagykabátban állig felöltözve akár 3 kilóval is nehezebb vagy. Tehát a mérési körülményeket sztenderdizálni kell, és teljesen azonos körülményeket kell választani.

Mondjuk hetente méretkezel ugyanabban az időben ruha nélkül.

És még ekkor is a menses miatti vízvisszatartás miatt a hölgyek akár 2-3 kilóval is nehezebbek lehetnek ekkor. Ami a piros napok után 1-2 nap alatt normalizálódik, és a fölös vizet kipisilitek...

2021. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert ne felejtsuk el, hogy 1 g szenhidrat 4 g vizet kot meg.
2021. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!