Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hetes Turbó diétát kezdek...

2 hetes Turbó diétát kezdek januárban, mely mellé szedek Biotech Super Fat Burnert. A T.D. letelte után 1500kcal étkezésem lesz mozgással kiegészítve. Mennyi kg fog leolvadni?

Figyelt kérdés
A nagy súlyomra való tekintettel előbb kell csökkenteni a súlyom, miután neki tudok állni rendszeresen mozogni. Kb. Mennyit fogok fogyni? Tapasztalata van vkinek ennyire alacsony kcal diétával?

#Turbó diéta, gyors diéta, alacsony kalóriás diéta
2021. dec. 21. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

A turbo dietas dolgot el is engedheted es kezdheted nyugodtan a kaloriaszamolassal. Halal felesleges arra penzt kiadni.

Egyebkent en azt ajanlom, hogy ne csokkentsd hirtelen nagyon durvan le a kaloriat. Ha most teszem azt, napi 4000 kaloriat eszel, akkor iszonyatos valtas lesz az 1500, fel fogod adni, mert ehen akarsz majd halni.

Na meg meg kene nezni az alapanyagcsered es kesobb ahhoz merten beallitani a kaloriat, amikor mar kicsit beleszoktal az eletmodvaltasba.

Hogy mennyit fogsz fogyni? Isten tudja. De nyilvan nem fogod elerni az alom sulyod hetek alatt, az lehetetlen.

2021. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre 5-8kg mínusz a cél :)
2021. dec. 21. 20:52
 3/14 A kérdező kommentje:
167cm vagyok és 75kg amúgy jelenleg és egy 2 éves kisfiam van.
2021. dec. 21. 20:52
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ugy irtad, mintha legalabb 30-40 kilo+ lenne rajtad, igy kicsit felreertheto volt.

De attol meg a kaloriaszamolas jo lesz, turbo dieta egy faszsag, mar bocsanat.

Vannak netes kalkulatorok, nezd meg, hogy mennyi az alapanyagcsered es allits be ahhoz merten a kaloriakat. Nyugodtan sportolhatsz is, nincs rajtad annyi kilo, hogy ez legyen az akadalya.

2021. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

2 hét alatt kb. 3-4 kiló fog lemenni, ebből kb. 15 dkg lesz a zsír.

Ha 150 kg vagy, akkor lemehet 4-5 kg is, amiből 20 dkg a zsír.


A két hetes, egy hónapos, léböjt, szétválasztó, meg hasonló fogyatékos agymenések helyett egyetlen dolgot kell tenned ahhoz, hogy fogyj:


Zöldséget kell enni, sovány hússal (és nyilván nem arra gondolok, hogy sült hasábot rántott mellfilével). Olajnak (kevés!) csonthéjasok, avokádó, extra szűz olívaolaj, halak, szénhidrátnak elég, ami a zöldségekben van, de mehet kevés gyümölcs is (persze ne banánt, meg szőlőt), a fehérje pedig adott a húsokkal, tojással. Mindezt napi 1.500-2.000 kalória közötti limittel - átlag túlsúlynál.


Ennyi a nagy marha nagy titka a fogyásnak. Honnan tudom?


11.15 - 142 kg

12.21 - 129 kg


Röhögve fogyok, esnek le rólam a kilók, mert éheztetés helyett táplálom magam.

Nagyon egyszerű lefogyni, csak 100-ból 98 szarul csinálja.

Tudom, én meg túl gyorsan fogyok, nem tankönyv szerint, de leszarom, mert ahhoz kevés, hogy lógó bőröm legyen, viszont túl egyszerű és gyomorbarát ahhoz, hogy leálljak.

A kajám mostanában: lecsó, sonka kockákkal, aztán egyben sült fasírt (benne kenyér helyett karfiollal), aztán toroskáposzta. Egyikhez sem lesz kenyér, tejföl, olajban dinsztelés, stb., de tudnék még sorolni.

A fogyás javát a kaja adja, a mozgás csak egészségesebbé tesz és rásegít. A kiegészítőket meg felejtsd el, anélkül is mennie kell, ha jól csinálod, ha meg szarul, akkor tök mindegy.

2021. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát én 156 centimhez 124 kg-ról kezdtem.Mindenki más.Nekem kellett egy kapaszkodó egy kézzel fogható csodaszer amivel úgy gondoltam hogy 'na ez lesz a tuti' itt jött képbe egy fehérje izolátum a fogyás szellemében.A lelkemnek segített majd a kajával lassan sikerült elérni a normális makrok mennyiségét +tápkiegészítő nélkül.A kenyeret meg a csúnya krumplit soha nem tekintettem mumusnak sokkal inkább gyengeségem megszemélyesítőjének.Mértékkel ettem mindent.Egy életen át nem lehet megvonni magadtól mindent nem börtönben szeretnék élni.Jelenleg 74 kg vagyok 1.5 éve csinálom szerintem jó így.A torna kell attól leszel szép feszes az izom szebb látványt nyújt mint a lötyögő bőrzacsi nekem még így is van lógó de sokat csal a lártszaton a tónusos 'izomzat' ...bocsi ha van helyesírási hiba de itt megbolondul a telefonom becsíkozódik az egész szöveg amit írok szóval nem tudom átnézni Sok sikert.Ha úgy érzed hogy neked az a kis plusz löket kell akkor használd idővel majd elengeded és azok nélkül is sikered lesz Adj időt magadnak.Nekem még 6 hónapom van azalatt sikerülni fog 🙂
2021. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Ismerősöm 125 kilórol fogyott le 60 kilóra. Turbó Diétával!


Mindenki szidja, mindenki feleslegesnek tartja, pedig jó cucc.

Rengeteg vitamin, és egyébb dolog van benne, ami a szervezetnek kell diéta alatt.


Persze lehet a TB nélkül is fogyni, kalória számolással, és mozgással.


Egyszerűen ki kell számolni mennyi kalória kell ahhoz, hogy fogyjon az ember.

2021. dec. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Turbó diéta egy nagy szar. Számold a kalóriádat 1500 bőven jó.
2021. dec. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon jo a turbo, tenyleg elveszi az etvagyat. Csak harom napot probalj ki es meglatod.
2021. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Turbķ diétát tényleg felejtsd el. Az az alapja hogy étkezés helyett azt a száz kalóriás vackot idd, tehát deficitben legyél. Ha ahelyett teljes értékű étkezeseket eszel és kalóriakereten belül maradsz, már többet tettél az egészsegedért pl vitaminok, rostok sokkal nagyobb mértekben lesznek benned


Minden mas ahogy elottem irtak

2021. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!