Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Chloe thing féle 2 hetes...

Chloe thing féle 2 hetes gyakorlat? Vélemények?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék kb 8 kilót, karantén alatt nagyon ellustultam, nem koplalok visszaálltam a régi egészséges életmódra csak gondoltam sportolok mellette. Nagyon érdekel ha valaki elmondja a tapasztalatait.
2020. aug. 9. 18:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Chloe Ting* elnézést.
2020. aug. 9. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Két hét alatt semmit nem csinál. Na jó, erősödsz tőle. De én magamon semmit nem vettem eszre, pedig nagyon kis faxa videók vannak fenn róla youtuben hogy hűha 2 het alatt ennyit alakultam tőle dieta nélkül, és kb ugy pózolnak hogy 5 kiloval kevesebbnek látszódnak. Hát sajnos nem. Egyébként izzasztó és jó. De nem ket hét alatt. Meg mellette egy kis futás sem árt. Én miután két hétig csináltam neha még futni is volt kedvem utana.
2020. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!