Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni a 2...

Mennyit lehet fogyni a 2 hetes kihívással?

Figyelt kérdés

Nem lehet fogyasztani:

-csoki

-cukor

-édesség

-üdítő

-gyors kaja

-alkohol

-fehér kenyér

Nem rég találtam a neten


2020. jan. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Akár semmennyit is. Ha eleg kalóriát viszel be egeszséges kajákból, akkor nem lesz eredmény, max egy kivsit méregteleníted a szervezeted, ha létezik ilyen. Sokan vannak, akik évek óta nem esznek ilyesmit (életmódváltók), és mégse fogytak el.


De amúgy ha nem eszel sokat, csak könnyebb adagokat, akkor én olyqn 0.5- 1 kg tenyleges, zsírból történő fogyást saccolnék úgy, hogy nem maradsz közben éhes

2020. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Soha ne kosd idotartamhoz az ètrend valtast. A fentiejet soha ne figyaszd.
2020. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Két hét alatt kb 14 x 2000 kcal-t éget el a szervezeted. Vagyis ha egyáltalán nem ennél semmit akkor 28.000 kcal minuszban lennél.


1kg zsír = kb 7000 kcal, vagyis durván 3.5kg zsírtól szabdulnál meg. (ebben persze nem csak zsír lenne hanem izom stb, illeve valószínűleg vesztenél vizet is)


Namost attól, hogy nem eszel kenyeret meg nem vedelsz még simán beviheted másból a szükséges kalóriát, szóval ahogy előttem írták egyáltalán nem biztos, hogy fogynál.

2020. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2020. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 kg vagy semennyi. Ettől még ehetsz össze annyi szénhidràtot ami sok a fogyàshoz.
2020. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!