Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha belefér a napi kalória...

Ha belefér a napi kalória keretembe ehetek este zabkását?

Figyelt kérdés

Mindig későn alszom el próbáltam már azt hogy 6 után nem ettem semmit,de azt nagyon nehezen viselem kb.kiszakad a gyomrom éhen 10 körül..

Ezért arra gondoltam hogy esténként olyan 7-8 körül eszem egy kis kását...tudom hogy sok benne a szénhidrát,de így kibirom hogy ne raboljam ki éjjel a hűtőt :D Még mindíg jobb mintha betolnák egy tál nokedlit szerintem.Nemigazan mennek a gyümölcsök,zöldségek (barátkozom velük)napi fehérje forrás mindig megvan,a szénhidrátot sem tolom túl.. így is sikerülhet a fogyás?


(Ui:nem sietek,akkora a felesleg rajtam h kb Októberre lesz letolva ha sikerűl)


2022. febr. 13. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség hogy 6 után ne együnk semmit. az viszont elég fontos, hogy lefekvés előtt 2 órával együnk utoljára és akkor együnk is


ha utolsó 3-4 kiló felesleggel gyűrkőznél, azt mondanám, hogy a zab nem túl jó estére, de így teljesen jó, ha belefér a kalóriakeretedbe, jólesik és nem cukrozod agyon


egyél teljesen egy normális adag kását, kb 20 százalékkal kevesebb azbból cisnáld mint mikor reggelire eszed és tökéletes vacsora lesz belőle


sok sikert

2022. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Humor Herold ***** válasza:
18%

Estére ha lehet válassz inkább valami kevésbé gazdag szénhidrát forrást.Az rendben van hogy lassan felszívódó.De este az sem túl nyerő.

Egyél inkább valami sovány tejterméket,túrót,sajtot,tojást.

Ha napközben minden étkezésed tartalmaz lassan felszívódó szénhidrátot, akkor este nincs szükség nagy mennyiségre, nem lesz gond éjjel.

2022. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, én akkor alszom igazán jól, ha este eszem meg a szénhidrát-keretem nagy részét. Semmit nem befolyásol fogyás szempontjából, hogy mikor eszel szénhidrátot, a közérzetedet befolyásolhatja esetleg, ezt ki kell tapasztalnod.
2022. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kettesnek csak annyiban van igaza, hogy ha napközben jobban összeállítod az étkezésed (ki kell kísérletezni neked mi válik be, hogy csoportosuljanak a makrotápanyagok, rostok stb) akkor este kevésbé leszel falós

amúgy team esti zabkása

2022. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem este a zabkását, főleg egy hosszú, nehéz nap után igazi comfort food nekem. Belekeverhetsz egy tojást (nem érezni az ízét), vagy fehérjeport is, hogy még jobban eltelítsen, és legyen benne más tápanyag is, illetve tegyél rá gyümölcsöt, hogy ezzel is növeld a bevitelt. Ha belefér a keretedbe eheted, nem ez fogja elrontani a fogyókúrát. :)
2022. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyél inkább egy kis tojást, tele van könnyne emészthető fehérjével.

Amúgy elementális f*szság ez az este 6 után ne egyél dolog...egyáltalán mire gondol aki ezt mondja? :D este 6 után varázslatos módon egy kalóriából hírtelen 3 lesz? :D Vagy 6 után indítják a gyomorban a kajaklónozógépet? Egy kalóriából a nap bármely részében egy kalóriányi energia lesz a szervezetedben, nincs jelentősége mikor eszed. Egyszerűen nincs :D különben fordítva is működne, éhezés esetén mindenki egyen éjszaka és meg is oldottuk az éhezés problémáját, töredék mennyiségű kaja eléglesz. Ne éheztesd magad feleslegesen mert másnap meg rászabadulsz a kajára és túleszed magad.

2022. febr. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vacsorádat nem tudod későbbre tolni? Az lenne zabkása helyett, ami lehetne uzsonna. Este sok vizet tartalmazó és túl cukros vagy nagy mennyiségű ételt nem jó fogyasztani, mert ezektől alszol rosszul, ébredsz fel a hólyagod miatt. Hat órás szabály gondolom a vacsorakihagyós fogyókúrákból maradt ránk, de valójában nem számít az ételeknél az elfogyasztási idő vagy felosztás, a napi összbevitel számít.
2022. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából nemtudom mivan velem de kb 2 napja falnék több mint 1 hete csinalom de most sztem valami kritikus pont van vagy nemtudom az eleje tok jól ment...


3-szor ettem már ma.Reggelire rozskenyeret 2 szelet sonkával kicsi sajtkremmel,aztán ettem 10kor egy banánt,és már alig vártam az ebédet.. Most nemrég ettem amit főztem tokfozeleket csirkemell porkolttel...és ha nagyon akarnám még férne belém... de már nem eszem...még kb 500-at ehetek elég karcsú..mit egyek hogy osszam ezt be?

2022. febr. 14. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy hét nem sok idő, gyakorlatilag ez is az eleje. Elkezdtél nagyon rákoncentrálni hogy nem szabad szerintem. Amúgy menj el sétálj le 200 kalóriát 30-40 perc alatt megvan, ha nagyobb vagy mint 55-60 kiló akkor kevesebb alatt is, és akkor máris többet oszthatsz be estére.

Szerintem nem ettél rosszul, esetleg a húsmennyiséget lehet még növelni zsírszegény cuccokkal,d e igazából azt is eszel....

2022. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!