Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megfelelő ez a kalóriamennyisé...

Megfelelő ez a kalóriamennyiség számomra?

Figyelt kérdés

1600kcal

24 éves lány vagyok, kb 168-169cm és 81kg körül.

70kg lenne a cél.

Június elsejére meg lenne ennyi kalóriával az app szerint.

Szerintetek elég ennyi?



2022. febr. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem egy elég jó kalóriamennyiség

hogy mennyi idő alatt megy le, az rengetege mindentől függ, elején több, aztán kevesebb, lassabb

de elég jól belőtted ezt a kalóriát, akár 1650 is lehetne. ha lemegy az első 5 kg, tudod majd kb 70 kcallal csökkenteni és folytatni

2022. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni mennyit mozogsz. Ha emellé társul még pl heti 3 kardió vagy napi 10,000 lépés, akkor simán ehetsz 1800 kalóriát is.

Ha semennyit sem mozogsz az 1700-at is megpróbálhatod (nekem azalatt folyton korog a gyomrom), az elején amúgyis gyorsan jönnek le a kilók.

2022. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki nem éhezéssel meg 1200 kalóriával akar lefogyni.


Szerintem jó a mennyiség. Az első hónap után úgyis látod, hogy mennyire vagy éhes és milyen ütemben fogysz és ha kell, akkor korrigálod valamilyen irányba a számot.

2022. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, de tényleg függ attól, mennyit mozogsz. Én magasságra is és súlyra is kisebb vagyok, és a napi mozgásomtól függően 2000-2400 kalóriával fogyok. Mondjuk én tényleg sokat sportolok, de azért bővebben a túlzásba vitt kategória.
2022. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!