Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan szogtatok kalóriát...

Hogyan szogtatok kalóriát szálmolni?

Figyelt kérdés

mijen olyan alkalmazások vanag amikk képesek kiszámolni QR code alapján aszt hogy mennyi kalóriát égedtem?


szeretnék fogyni de nem, mindig könnyű aszondban aszt halottam hogy a rendszeres test mozgás mellett a kalóriátot kel szálmolni


alacony vagyok nagy sujjal


cak ertérlmes válaszokat várok


2022. febr. 22. 11:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
163 centi nekem és 108 kg vok
2022. febr. 22. 12:00
 2/17 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis és a yazio is ilyen telefonos applikáció. Qr kód nem mindig van, de be lehet írni az étel nevét (pl 'dulano csirkemell sonka', 'barna rizs'stb ) és ki lehet választani listából, hogy melyiket ettük. Le kell mérni mennyit ettel és minden más számítást megcsinal az app
2022. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
asz a baj hogy én nem ismerem mindegyig etél nevét. Eszért lene dontos hogy QR codos legyen
2022. febr. 22. 12:08
 4/17 A kérdező kommentje:

fontos*

bocsi a hejesirasi hibakert

2022. febr. 22. 12:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered az étel nevét amit megeszel? Rá van írva a csomagolására. Márpedig aminek qr kódja van, annak csomagolása is. Ha meg pl krumplit eszel vagy répát annak qr kodja sincs.


163 centi és 108 kg mellé ha nem sportolsz, ehetsz kb ha férfi vagy, 1950 kaloriát egy nap és fogyni fogsz. Nőként 1800.


Ha ez tényleg valós kérdés és nem troll, akkor a helyesírási hibáid a következők, helyesen:

Szoktatok

Milyen

Vannak

Azt

Égettem

Azonban

Azt

Testmozgás

Kalóriát

Kell

Alacsony

Súllyal

Étel

Mindegyik

Ezért

Lenne

Fontos

Kódos

2022. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

rendben ak megpronalom igy leirni


soval ha en nem mozgognák sokat akor is az étel lenne a mekoldás a fogyásra? És ha eszt a QR kódos dolkod csinálnám akor pedig a fogyás megindulna?


eszt a 1950 kalóriátot ha én ezem csak meg akor kb menyi ido alatt fogyoznák meg? .

pl ha vanak cidejót a neten hogyan aszt az ember hejesen csinálja akor 25 kg lefogyodt 10 havonta alatt, akor 1 év alatot én is letudoék fogyozni?


aszt is tudom hogy a fogyás minden embernál eltérö és más de aszt mongyák hogy a fogyás lehet kiszámIo lni Kalóriát? mert BMI kód van? az a fogyás száma?

2022. febr. 22. 12:23
 7/17 A kérdező kommentje:
miért kel a nöknek cak 1800 kal9riát innia?
2022. febr. 22. 12:23
 8/17 A kérdező kommentje:
ennie* bocsi
2022. febr. 22. 12:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most valami vicc vagy tényleg ilyen okádék a helyesírásod?

Segitségképpen: megeszel egy zsemlét, beírod a kalóriabázis.hu-ba, hogy zsemle. Eszel hozzá 10 deka párizsit, azt is. 10 deka joghurt, nevét (márkáját) beírod, kiad mindent. Minek ehhez QR kód?

2022. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

igaszad vam,. bocsi

igenn a helyesirasom enyire nem jó


de jarok pedagogushozz van vele foglalkozzva nem.kel agodni majd jobb lesz :) de nehhéz mert hogy az agyam gyorsabban mozgott mint sn ahogyan aszt leirgam

2022. febr. 22. 12:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!