Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan egyek kevesebbet?

Hogyan egyek kevesebbet?

Figyelt kérdés

Üdv! Eléggé rosszul érzem magam a bőrömben és ezen szeretnék már nagyon régóta változtatni! De nem sikerül:(( legfőbb gondom az étkezéssel van, úgy érzem túl sokat eszek. Az iskolában sokszor fordul elő, hogy még nem vagyok annyira éhes azonban a hasam elkezd korogni és iszonyú kellemetlen helyzetbe kerülök. Emiatt 2 óránként eszek a suliban, hogy ne forduljon elő ciki korgás a csendes óra közepén. Azonban tudom, hogy sokkal többet is kibírnék. A víz ivás pedig nem szokott segíteni, ugyan úgy sokszor korog a hasam,hiába iszok olyankor sokat.

Az étkezésem így épül fel:

Reggel: piritós+ egy pohár víz vagy zabkása

Suliban: tortilla, különböző saláták,rizs hússal,főzelék,levesek vagy olykor müzli tejjel/joghurttal

Itthon: leves+ valamilyen főtt étel

Lehet ez így kevésnek tűnik de nem az, mert hízok, vagyis több kalóriát viszek be, mint amennyit eltudok égetni. Mozgást tavasszal szeretném elkezdeni amikor jobb idő lesz, olyankor tele vagyok energiával és sok kedvem van a mozgáshoz.

Lényegében ennyit kell tudni rólam, remélem valaki tud segíteni nekem! Várom a tippeket és a tapasztalatokat, előre is köszönöm őket!

17 L/ 170 cm/ 76 kg



2022. márc. 12. 22:51
 1/3 Énnnnn válasza:
28%

"Lehet ez így kevésnek tűnik"


Nem tűnik annak :D

2022. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tlényleg le akarnék fogyni, legkisebb bajom lenne ki mit gondol a gyomorkorgásaimról.

Ami mrllesleg nonszensz hogy 2 óránként korogna, főleg, ha ennyit eszel.

Mint mindenkinek,neked is a szabály: számold a kalóriákat, ne lépd túl a kereted és fogyni fogsz.

2022. márc. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mar kb minden csaj ugy akar kinezni mint egy modell vagy legalabbis vekony, feszes, formas szeretne lenni. Sportmodellek ala irkalnak h mit megadna erte ha igy nezne ki stb. Na nezd meg neten az etrendjuk meg az edzestervuk es akkor latod mi a gond a tieddel
2022. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!