Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnek leszokni a...

Hogyan tudnek leszokni a mindennapos meresrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ”problemam” az lenne csak, hogy betegesen, kesztetest erzek minden reggel, hogy raalljak a merlegre. Anyukam allandoan mondja, hogy ”ne, nem jo minden nap.” Mastol is hallottam mar.

Regebben mar fogytam, csak azota abbahagytam az edzest, es visszatertem a zsiro-szenhidrat dus hizlalo kajakhoz, es vissza jott dupla annyi 2 ev alatt, amit akkor leadtam. Most 2 hete kezdtem el ismet, a kaloriat nem szamolom (emlekszem meg hogy mennyi az annyi kb). Neha osszeszamolom hogy mennyit ettem kb a nap folyaman, es mindig anyira jon ki kb, amennyinek kene lennie.

Allo, fizikai munkat vegzek heti 3-4 nap, plussz heti 2-3x amikor idom engedi, eljarok edzeni, vagy epp heti 2x uszni. A fogyas ugyan megindult, de reggelente mindig veszem elo a merleget… volt mar, hogy tobbet mutatott par dkg-mal a merleg, es nem tortem ossze lelkileg es kezdtem zabalasba. Tudom hogy ez normalis neha. Folytatom ugyan ugy a dietat es az edzest. Hogy tudnek leszokni errol, es raszokni arra, hogy heti 1 vagy 2 hetente 1x alljak merlegre? Vagy annyira baj ez, hogy minden nap nezem?


2022. ápr. 20. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te anorexiás lettél és naponta mérted magad, ez még nem az anorexia tünete. A tünet a mérlegelés eredményére adott reakció lehet (kiborulás, hashajtózás, koplalás), de ilyet a kérdező nem tesz, tök normális.
2022. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs itt semmi probléma. Én is jobb szeretem naponta mérni. Anyukád csak egy mantrát nyomat. Kérd meg, hogy szálljon le rólad. Aki betegesen reagál az ingadozásra, az ne mérje, de te nem ez az eset vagy.
2022. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!