Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy nem fogyok...

Mi az oka, hogy nem fogyok mindennapos edzés és kevés evés mellett?

Figyelt kérdés

A mindennapos edzés 45 perces kardiot jelent. A kevés edzés pedig durván 600-700 kcal naponta amiből nem vontam le az elégetett kalóriát.

Ugyan sok szénhidrátot viszek be és cukros teát iszom, de a lényeg, hogy bőven több az elégetett kalóriám, mint a megevett és 1 hét/1kg-tól szeretnék megszabadulni.

Ehhez képest lassan 2.hétbe lépek és ugyanannyit mutat a mérleg. Szeretném leszögezni pár kg feleslegtől szeretnék csak megszabadulni.


2019. jan. 18. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egy hónap után nézd a változást! 1 kg/hét fogyás túl gyors tempó.
2019. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom a leírtjaim alapján nem. De a fél kg is motiválna, nem arról van szó.

És bocsánat az *kevés evés.

2019. jan. 18. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oka a sok szénhidrát és a cukor. Ezeket csökkentsd, a kalóriabevitelt pedig növeld fokozatosan legalább 1200-ig, egészséges ételekből. Legyen bennük elég fehérje, zöldségek. Nem jó ötlet koplalni pár kiló miatt.
2019. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl csak ma reggel láttam változást és kb egy hónapja "diétázok" (kevesebbet eszek és nem eszek feleslegesen cukrot, tornázok heti rendszereséggel). És én sem sok súlytól akarok megszabadulni. Szerintem ez az oka, hogy lassan megy le neked is. Azt jól értettem, hogy 600-700kcal eszel? Gondolom te is tudod, hogy ez nagyon kevés és csak hátráltat. Önfegyelem és csökkentsd a cukrot fokozatosan. Egy idő után már nem lesz kínzás. Itt fekszik mellettem a csoki és nem nyúltam hozzá, pedig régebben már el is tüntettem volna. Szóval önfegyelem és kitartás!:)
2019. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáld ki a paleót!
2019. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!