Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ehetek mindent, ha számolom a...

Ehetek mindent, ha számolom a kalóriákat?

Figyelt kérdés
Van egy app-om amin számolom a kalóriákat, mindenki hangsúlyozza a kalóriadeficitet. Akkor igazából akármit ehetek csak maradjak az előírt deficitben? Vagy így már nem jó? Persze nem arra értem, hogy betömök egy mekis menüt, aztán egész nap éhezem. Hanem mondjuk eszek egy kis rakott kelt, vagy ami van a családnál ha nagyon megkívánom. Remélem érhető a kérdés
2022. máj. 2. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs anyagcsereproblémád, egyébként egészséges vagy, akkor lehetséges hogy azt ehetsz amit akarsz x energiakereten belül, és így is fogysz.

Egyéb esetben ez egyáltalán nem biztos, hogy elég.

2022. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 j001 ***** válasza:
jó, hogy számolod a kalóriát, ezzel kevesebbet eszel, a lényeg a kis mennyiségen van akármiből, ha salátából nagy mennyiségeket eszel, nem lesz sikeres a fogyás és nem fogod tudni miért...jelölj ki egy napot (pl. a vasárnapot), amikor bűnözhetsz, de a többi napon legyél nagyon szigorú magadhoz!
2022. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 j001 ***** válasza:
57%
előző vagyok, elfelejtettem, hogy a mozgás segít neked, de a táplálék mennyiség a legfontosabb
2022. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!